Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Mam problem z usługą

lubiany
-
-
Posty:28
Rejestracja:11 gru 2006, o 20:43
Lokalizacja:Polska
Mam problem z usługą

Postautor: lubiany » 22 kwie 2007, o 19:14

Mam problem z usługą dokładnie to usługa wydarzeń nie wysłałem SMS-a potwierdzającego że chcę do stawać wiadomości MMS a zaczeli mi je za darmo wysyłać ale do pewnego czasu zaczeli mi pobierać 30gr za jednego ktoś wie jak to anulować?Nie mam hasła do anulowania w necie też nic nie ma (telefonz ery)

Guru
-
-
Posty:250
Rejestracja:30 cze 2003, o 13:26
Lokalizacja:Kraków

Postautor: Guru » 23 kwie 2007, o 07:08

Musisz zadzwonić do biura obługi klienta (kosztuje to złotówke za połączenie) rzucić ciężką k...wą i po dwóch takich połączeniach w odstępie paru dni powinno pomóc.
Możesz dotrzeć do jakiegoś biura operatora i tam również możesz to załatwić.

Ja też miałem problem z przysyłaniem do mnie informacji niezamówionych (spam), kilka razy grzecznie prosiłem, aby mi nie przysyłali żadnych SMS'ów,
nie chcę nic wygrywać, nic wiedzieć.
Moje grzeczne prośby nie dawały efektu.
Przeczytałem ustawę anty-spamową postraszyłem prokuratorem, rzuciłem k...wą i mam święty spokój.
Jeżeli przy podpisywaniu umowy zakreśliłeś kwadracik "Chcę otrzymywać informacje....", to musisz zażądać w oparciu o ochronę danych osobowych wglądu i zmiany danych przechowywanych przez operatora.
POWODZENIA :)

lubiany
-
-
Posty:28
Rejestracja:11 gru 2006, o 20:43
Lokalizacja:Polska

Postautor: lubiany » 23 kwie 2007, o 14:44

dzięki jak nie da rady inaczej to spróbuję tego

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości