Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

jak zdobyć katalog elfy

Bany
-
-
Posty:14
Rejestracja:18 gru 2006, o 16:24
Lokalizacja:Kraków
Kontaktowanie:
jak zdobyć katalog elfy

Postautor: Bany » 22 sty 2007, o 18:52

wie ktoś może jak można dostać katalog elfy (jestem uczniem, nie pracuje, firmy nie mam)

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty:2653
Rejestracja:24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja:Winny gród

Postautor: pajaczek » 22 sty 2007, o 19:49

Mozna dostac na roznych targach, na ktorych sie Elfa wystawia, czy przy innych okazjach spotkania Elfa-busa.

Mozna liczyc na propozycje otrzymania katalogu po zlozeniu 1-2 zamowien w Elfie.

Mozna wypelnic formularz na stronie (nie wiem jak obecnie, kilka lat temu wysylali mimo przyznania sie do "bycia studentem" jedynie).

A jak jestes zdesperowany, to mozesz kupic na allegro, choc to akurat uwazam za wyzysk, jesli nie wrecz zlodziejstwo powiazane z chamstwem.


To jedynie miejsca w ktorych sam sie natknalem na katalog.

Ps. Mozesz przeciez kozystac z katalogu on-line...

Abili
-
-
Posty:10
Rejestracja:10 lis 2004, o 20:56
Lokalizacja:Lublin

Postautor: Abili » 22 sty 2007, o 23:18

Witam
Mogę odstąpić z roku 2006, pokryjesz tylko koszt wysyłki.

AB

Abili
-
-
Posty:10
Rejestracja:10 lis 2004, o 20:56
Lokalizacja:Lublin

Postautor: Abili » 3 lut 2007, o 14:52

Witam
I po co pisać, jeśli później zero zainteresowania!!!

AB

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 3 lut 2007, o 15:43

Może autor tematu nie był jeszcze na forum. Po prostu... nie ma się co denerwować ;)

Edit:

Był... ale chyba jednak juz go nie potrzebuje.

Bany
-
-
Posty:14
Rejestracja:18 gru 2006, o 16:24
Lokalizacja:Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Bany » 8 lut 2007, o 18:22

temat już nieaktualny

trryt
-
-
Posty:119
Rejestracja:3 maja 2004, o 15:08

Postautor: trryt » 8 lut 2007, o 22:39

Studentom już nie dają:( U mnie na uczelni rozdawali, ale się nie załapałem. Myślałem że jak dawali za darmo to jak poproszę mailem to dadzą ale nie bo nie. Tylko właściwie po co mie tą cegłę skoro zakupy u nich to przesada (ceny to rozbój w biały dzień i jeszcze ta przesyłka za 25zł, pocztą można za tyle wysła paczkę priorytetową która waży 15kg!!!), a częśc teoretyczną można sobie ściągnąc jako pdfa...

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty:2653
Rejestracja:24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja:Winny gród

Postautor: pajaczek » 8 lut 2007, o 22:58

Studentom już nie dają:( U mnie na uczelni rozdawali, ale się nie załapałem. Myślałem że jak dawali za darmo to jak poproszę mailem to dadzą ale nie bo nie.
To miales pecha ;) Na ostatnim infosystemie (o ile te targi jeszcze mozna tak nazwac), a wlasciwie na glownych w tym zasie targach, czyli innomaticon (czy jakos podobnie, nie pomne tej dziwnej nazwy) rozdawali "z lapanki"... wciskali kazdemu kto przechodzil.

trryt
-
-
Posty:119
Rejestracja:3 maja 2004, o 15:08

Postautor: trryt » 8 lut 2007, o 23:51

U mnie na wydziale też było z łapanki. Dostali ludzie (softwerowcy) którzy stwierdzili że będą mieli podstawkę pod "chybający" się stół. Gdyby nie to o czym pisałem w poprzednim poście to bym sobie pewnie od kogoś z nich załatwił.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości