Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jakie zasilanie do avt-1024?

Luca
-
-
Posty:3
Rejestracja:16 gru 2006, o 09:25
Lokalizacja:Wrocław
Jakie zasilanie do avt-1024?

Postautor: Luca » 16 gru 2006, o 09:34

Po zmontowaniu zestawu nie działa:( podejrzewam, że zasilanie jednak nie stanowi bateryjka 9v, ale nie mam pojecia, jakie mam podpiąć... prosze o pomoc :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Re: Jakie zasilanie do avt-1024?

Postautor: end » 16 gru 2006, o 11:08

Po zmontowaniu zestawu nie działa:( podejrzewam, że zasilanie jednak nie stanowi bateryjka 9v, ale nie mam pojecia, jakie mam podpiąć... prosze o pomoc :)

Pozdrawiam
Witam. Nie wiem po co zakładasz dwa takie same tematy... (patrz regulamin)
Chyba, że tam chodzi o inny wzmacniacz.

Jak widać w schemacie przy Uzas 12V i obciązeniu 32R uzyskujemy 800mW.
Czyli Twoje 9V jest wystarczające i szukaj raczej winy w montażu, bo układ podobno działa od pierwszego włączenia.

Jeśli zasilasz to bateryjnie to oczywista sprawa, że nie montujemy diod D1, D2, D3, D4, C19 i złacze od baterii lutujesz wprost w miejsce C19 tak jak wykazuje polaryzacja kondensatora na płytce czyli + do + i - do -.
Daj znac o efektach.
Pozdr.
Załączniki
avt1024.GIF

Luca
-
-
Posty:3
Rejestracja:16 gru 2006, o 09:25
Lokalizacja:Wrocław

Postautor: Luca » 16 gru 2006, o 16:17

Noi niestety, układ dalej nie dział, mimo iz zrobiłem, jak mówiłeś... :( Czyżby zły projekt?

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 16 gru 2006, o 16:19

Noi niestety, układ dalej nie dział, mimo iz zrobiłem, jak mówiłeś... :( Czyżby zły projekt?
Akurat wychodzę na próbę, bo tez coś tam pogrywam... Jutro się odezwę rano to coś pomyślim.
Pozdr.

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości