Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

POMOCY budowa termostatu

homman
-
-
Posty:2
Rejestracja:20 sie 2005, o 21:27
Lokalizacja:podkarpacie
Kontaktowanie:
POMOCY budowa termostatu

Postautor: homman » 20 sie 2005, o 21:32

Wiec tak..... Zepsuł mi sie pewnien termostat I musze zastąpić go innym do tamtego shematu nie mam częsći niedostępne itd. Więc licze na waszą pomoc. Musze zbudować termostat Mający takie parametry:

wielkość 6,5cm na 4,5cm
Maly bez transwormatora
regulowany na potencjometr płaski chyba ncQ takie coś si nazywa???
Mający styki takie jakie miał


Dla was wykonanie takiego projektu to minutka a ja nie potrafie wytważać z nieba takich cudów ;) Licze na pomoc bo jak do tej pory pisze na rużnych forach i nikt mi nie pomaga ;(

Gdyby ktoś zdecydował sie pomuc homman@wp.pl GG 4177491
Załączniki
P8091066.JPG

Myśliciel
-
-
Posty:12
Rejestracja:18 sie 2005, o 09:19
Lokalizacja:Z piekła

Postautor: Myśliciel » 21 sie 2005, o 11:06

Więcej informacji.

twazny
-
-
Posty:26
Rejestracja:24 mar 2005, o 14:09
Lokalizacja:podkarpackie
Kontaktowanie:

Postautor: twazny » 21 sie 2005, o 17:33

Witam! Nie przesadzaj kolego, to zaledwie kilkanaście elementów .Narysowanie z tego schematu nie powinno sprawić ci kłopotu.Może się uda naprawić.Nie podając więcej danych nikt nie będzie w stanie pomóc.Pozdr.

homman
-
-
Posty:2
Rejestracja:20 sie 2005, o 21:27
Lokalizacja:podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: homman » 21 sie 2005, o 18:21

Tak tylko niektuży nie są jeszcze elektronikami i ne umią myśleć ;)

Ja np potrafie coś zlutować/ naprawić mając shemat albo badając diody itp. Ale sam shematu nie wymyśle.


Więc więcej informacji hmmm......
Zdjęcie jest widać ten układzik co więcej moge powiedzieć..... Ten układ starałem sie odratować bo nawet w starym ścierzki wypaliło. Zrobiłem plytke wymieniłem 3 rezystorki bezpiecznik. Jednym słowem to co miałęm pod ręką. Ale to nic nie dało. Nie mam katalogów jak wy czy co tam.......

Więc żęby wam nie brudzić / nie przeszkadzać. Prosze o kontakt jakiegoś dobrego shematotwórce na pm. Albo na email.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości