Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

abonament TP TWiW za 50 zł Brutto,nie jest tak żle!!

Awatar użytkownika
PICIA
-
-
Posty:396
Rejestracja:5 lis 2004, o 19:28
Lokalizacja:Kraków
Kontaktowanie:
abonament TP TWiW za 50 zł Brutto,nie jest tak żle!!

Postautor: PICIA » 4 mar 2005, o 18:48

Generalnie operator odchodzi na naliczanie sekundowe- jedynie co dotyczy planu standard nie jest on juz przyjmowany od 1 marca zastąpiony TWiW 50 zl Brutto ale...



w tym planie kazdy abonent ma 60 minut gratis na połączenia lokalne i miedzystrefowe-nie wybiera opcji czy ten czy ten bo się łaczy razem czy wykona 29 min na lokalne czy miedzymiastowe liczy się suma 60 minut. W tym pakiecie zaznaczam NI EMA inicjacji połaczenia 020 gr brutto!!! bo jest tylko i wyłacznie naliczanie sekundowe - jeśli przekroczymy pakiet 60 minut to dopiero bedzie naliczana kwota inicjacji 0,20 +0,12min -czyli de facto 3 min połączenia to 56gr przy połączeniu lokalnym.

Jest nieprawdą jeśli zadzwonimy do Netii-abonenta bedzie nie wchodzilo w pakiet bo będzie wchodziło!!!(( wyjatek był z Darmowymi wekendami i wieczorami)) jak zwykłe połączenie lokalne czy miedzymiastowe-pakiet nie dotyczy połączeń na komórkę.

Jeśli ktoś ma podpisaną preselekcje np TELE2 to aby wykorzystać ten pakiet 60 min z naliczaniem sekundowym bez inicjacji połaczenia 0,20gr wykreca przed połaczeniem miedzymiastowym 1033 preselekcje TP i łaczy się w ramach pakietu!!!!60 min


jeśli będzie wiecej pytań - odpowiem
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2008, o 09:16 przez PICIA, łącznie zmieniany 3 razy.

awatar100
-
-
Posty:420
Rejestracja:27 cze 2003, o 07:55
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: awatar100 » 5 mar 2005, o 12:05

:? :? :? z koro te 60 min jest darmowe to czemu taki drogi abonament ? gratis darmo, bezpłatnie czyli nic za to nie place ? :> albo ja czegos nie rozumiem albo ktos che mnie na sile oszukac

Grzechu80
-
-
Posty:59
Rejestracja:12 gru 2004, o 15:57
Lokalizacja:W-wa

Postautor: Grzechu80 » 5 mar 2005, o 12:18

... albo ja czegos nie rozumiem albo ktos che mnie na sile oszukac
Ano ostatnio naprodukowano licencjatów, magistratów, od telemorele i rżnięcia narodu w magistracie prawa... ;)
Ta firma wciąga jak bagno, trzeba bardzo uważać.

Awatar użytkownika
PICIA
-
-
Posty:396
Rejestracja:5 lis 2004, o 19:28
Lokalizacja:Kraków
Kontaktowanie:

re

Postautor: PICIA » 5 mar 2005, o 12:34

:? :? :? z koro te 60 min jest darmowe to czemu taki drogi abonament ? gratis darmo, bezpłatnie czyli nic za to nie place ? :> albo ja czegos nie rozumiem albo ktos che mnie na sile oszukac
operator przechodzi na naliczanie sekundowe-nikt cie nie robi w konia to co napisałem wyzej jest prawdą

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty:868
Rejestracja:21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 5 mar 2005, o 13:46

:? :? :? z koro te 60 min jest darmowe to czemu taki drogi abonament ? gratis darmo, bezpłatnie czyli nic za to nie place ? :> albo ja czegos nie rozumiem albo ktos che mnie na sile oszukac
A słyszałeś aby kiedyś TPSA dawała coś za darmo? - policz sam i wyjdzie Ci że po prostu w tym abonamencie płaciśz za te 60 minut.

awatar100
-
-
Posty:420
Rejestracja:27 cze 2003, o 07:55
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: awatar100 » 6 mar 2005, o 08:07

:? :? :? z koro te 60 min jest darmowe to czemu taki drogi abonament ? gratis darmo, bezpłatnie czyli nic za to nie place ? :> albo ja czegos nie rozumiem albo ktos che mnie na sile oszukac
A słyszałeś aby kiedyś TPSA dawała coś za darmo? - policz sam i wyjdzie Ci że po prostu w tym abonamencie płaciśz za te 60 minut.
nom ! 2 zdanie 1 post :> slowo gratis wystepuje !!

dario
-
-
Posty:1
Rejestracja:6 mar 2005, o 10:31
Lokalizacja:wrocław

Postautor: dario » 6 mar 2005, o 10:33

Tu są wszystkie ukryte szachrajstwa opisane na temat "DWIW" i nie tylko. Bardzo polecam poczytac:

http://info.onet.pl/1,15,11,9808815,293 ... forum.html

Awatar użytkownika
PICIA
-
-
Posty:396
Rejestracja:5 lis 2004, o 19:28
Lokalizacja:Kraków
Kontaktowanie:

re

Postautor: PICIA » 7 mar 2005, o 08:24

niema szachrajstw, pomijajac ze afera aferę goni w orlen,pzu.....to sprawa France Telekom

regulamin jest dośc jasny..itd

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty:868
Rejestracja:21 lut 2003, o 18:21

Re: re

Postautor: Wojtek » 4 maja 2005, o 05:19

(...)regulamin jest dośc jasny..itd
Pewnie tak ale sprawa przedstawiania ofert i cennika przez pracowników dzwoniących do domu już nie, sam tego doświadczyłem i pewnie bym się nabrał gdyby nie moja nieufność do tego rodzaju ofert. Wyszło mi że płaciłbym więcej.
A tak swoją drogą to jak się pozbyć tych natrętnych telefonów z TPSA?

a_antoniak
-
-
Posty:651
Rejestracja:13 sty 2005, o 18:38
Lokalizacja:Krasnystaw
Kontaktowanie:

Re: re

Postautor: a_antoniak » 4 maja 2005, o 07:09

A tak swoją drogą to jak się pozbyć tych natrętnych telefonów z TPSA?
Moze zrezygnowac ze stacjonarnego i zostawic sobie jedynie komórke?

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 4 maja 2005, o 10:57

Własnie, Ja nie mam TP w domu.
Korzystam z komórki i jest ok, jeśli chodzi o łącze internetowe to mam z kolgami sieć.
A na dodatek powoli wchodzą usługi internetowe w sieciach GSM
Np. ERA oferuje stały dostęp wszędzie tam gdzie chcesz, poprostu wkladasz specjalną kartę do portu USB i cieszysz się za 99zł miesięcznie stałym dostępem do netu gdziekolwiek jesteś...

WYGODA :
komfort korzystania bez kabla;

swoboda korzystania - w każdym miejscu: w domu, w biurze, w podróży;

możliwość korzystania za granicą dzięki usłudze roamingu międzynarodowego.



SZYBKOŚĆ :
automatyczny dobór najszybszej możliwej na danym obszarze prędkości;

szerokopasmowy dostęp w Warszawie i okolicach (do 384 kbit/s) - systematycznie rozbudowywany

dostęp w punktach HotSpot (do 54 Mbit/s);

prędkości modemowe w pozostałej części kraju.



PROSTOTA
prosta taryfa (stała miesięczna opłata, niezależnie od ilości przetransferowanych danych i czasu trwania połączeń);

prosta i intuicyjna instalacja karty blue connect i oprogramowania;

monitor
-
-
Posty:6
Rejestracja:31 lip 2005, o 17:42
Lokalizacja:ze wsi

Postautor: monitor » 31 lip 2005, o 19:56

Mam komórkowy a jak siedze przy kompie i niechce mi się sięgnąć po niego to dzwonie przez skypea. :mrgreen:

fortec
-
-
Posty:13
Rejestracja:5 lut 2007, o 16:33
Lokalizacja:NaDorKa

Postautor: fortec » 12 maja 2007, o 15:16

Ja już pożegnałem się z TP. Wystarczyły mi tam 3 dni pracy i znajomi, którzy pracowali tam do maja i obsługa klienta by do nich nie wrócić. Skończy się monopol i skończy się TPsa.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości