Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Konkurs w EdW 11/2003 - Ośla Łączka i zasilacz cyfrowy.

Sławek5
-
-
Posty:485
Rejestracja:15 sie 2003, o 16:40
Lokalizacja:Szczecin
Kontaktowanie:
Konkurs w EdW 11/2003 - Ośla Łączka i zasilacz cyfrowy.

Postautor: Sławek5 » 22 paź 2004, o 03:44

Witam.
Piszę tego posta, gdyż mam takie pytanie. Otóż w EdW 11/2003 Był sobie ogłoszony konkurs o zasilaczu cyfrowym w Oślej łączce. I niestety mam pewne wrażenie, że ktoś o tym zapomniał bo przecież to już rok czasu. Czy to możliwe, aby projekty w EdW powstawały w tak długim czasie, lub może tyle czasu zajmuje rozwiązywanie konkursów w EdW.
Może ktoś z Was cos wie na ten temat.
A muszę przyznać, że odkąd ten temat pojawił się w tym numerze z niecierpliwoścą czekam na ten projekt, ale coś podejrzewam, że sie nie doczekam!!!

Serdecznie pozdrawiam,
Sławek.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty:1522
Rejestracja:30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja:Kielce

Postautor: ACeK » 22 paź 2004, o 06:52

viewtopic.php?p=44716#44716

:) Tak juz bywa z AVT :wink:
:D

Ps. Podobnych pytan jest duzo ale bez opowiedzi :567:

vmario
-
-
Posty:23
Rejestracja:4 sie 2004, o 12:39
Lokalizacja:Augustów
Kontaktowanie:

Postautor: vmario » 22 paź 2004, o 12:17

Radzę jeszcze poczekać... Być może prawa do ewentualnych nagród przechodzą na wnuków. To dawałoby jakąś nadzieję na rozstrzygnięcie... :>

A tak bardziej serio: wysłałem już treść posta Sławka do EdW. Może czegoś się dowiem? Może rzeczywiście analiza wszystkich nadesłanych prac zajmuje trochę czasu. Bądź co bądź, czasem przetestowanie własnego, jednego modelu zajmuje sporo czasu, a tu dodatkowo trzeba ocenić i jakoś przyznać nagrody.

Sławek5
-
-
Posty:485
Rejestracja:15 sie 2003, o 16:40
Lokalizacja:Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Sławek5 » 19 gru 2004, o 20:12

Cześć!
NApisałem posta na forum ale nie widze rzadnego odzewu a tym bardziej od strony redakcji, która chyba dostała go dzieki: "vmario".
Ale chyba też nic bo brak z ich strony jakiejs reakcji.
I co wy na to???
Pozdrawiam.

ROM
-
-
Posty:295
Rejestracja:5 lis 2004, o 10:48
Lokalizacja:Poznań

Postautor: ROM » 21 gru 2004, o 00:48

Rezultatów tego konkursu faktycznie brak , ale zasilacz cyfrowy był opisany w EDW autorstwa Marcina Wiązania.Od czasu ukazania się tego projektu zarzuciłem budowę zasilacza z PE.
Projekt płytki zawiera błąd w wyprowadzeniach tranzystora regulacyjnego.Błąd jest tez w programie , w adresach PCF , ale po usunięciu błędów zasilacz działa i jest cool :).

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości