Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Karta PixelView Play TV Pro BT 875+W/FM i nagrywanie na dysk

k555
-
-
Posty:13
Rejestracja:18 cze 2004, o 21:46
Karta PixelView Play TV Pro BT 875+W/FM i nagrywanie na dysk

Postautor: k555 » 8 lis 2004, o 16:43

Witam
Mam karte TV jak wyzej. Można z niej nagrać film na HDD.
Problem jest taki. Nagrywam film w formacie avi ale zajmuje to bardzo dużo miejsca na HDD ( 5-ć minut filmu zajmuje prawie 1GB pamięci).
Jak to zmienić, w ustawieniach nie ma zadnej opcji.
Dzięki

radzio
Moderator
Moderator
Posty:967
Rejestracja:13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja:Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 8 lis 2004, o 16:58

Też mam karte PixelView i podobny problem. Wydaje mi się , ze oprogramowanie dostarczone z kartą jest po prostu nie do tego celu. Ja najpierw używałem VirtualDub-a ale miał problemy ze skaczącym obrazem i "przerzuciłem się" na Cyfrowy Magnetowid Ferro
http://www.ferro.com.pl/ferro_vcr/ Polecam. Masz tam możliwość wybrania dowolnego kodeka zainstalowanego w systemie (Divix, MPEG itp.)

snaffie
-
-
Posty:74
Rejestracja:10 lis 2003, o 17:01
Lokalizacja:Chełm (lubelski)
Kontaktowanie:

Postautor: snaffie » 8 lis 2004, o 18:36

:P
To jest standard ze na oryginalnym oprogramowaniu do tunera niewiele mozna zdzialac...
Bo producenci wieksza uwage poswiecaja reklamowaniu produktu a tym samym jakosci obrazu na monitorze, niz zgrywaniu wideo.
Polecam Virtual Dub.
A jezeli ktos sie interesuje nieco bardziej zgrywanie filmow i kompresja, to zapraszam tutaj do nas oraz a moze przede wszystkim na forum.
Na stronie znajdziecie wszystko czego potrzebujecie do zgrywania, polecam artykuly uczace tej sztuki :mrgreen:

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości