Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Nowa wersja Forum

Awatar użytkownika
Admin
admin
admin
Posty:100
Rejestracja:11 lut 2003, o 10:55
Lokalizacja:forum.ep
Kontaktowanie:
Nowa wersja Forum

Postautor: Admin » 7 paź 2004, o 14:17

Witam,

Od dzis po kilkudniowej przerwie ruszylo forum w nowej wersji ze starymi postami i uzytkownikami, działajacymi załącznikami i avatarami, nowymi bajerami i mam nadzieje, ze wszyscy będą zadowoleni z tej zmiany :rofl:

Jedynie trzeba będzie chwile poczekać by synchronizacja z grupami dyskusyjnymi zadziałała 8)

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 7 paź 2004, o 14:38

Dla mnie to naprawde poważna zmiana i bardzo się ciesze z tych zmian.
Mam nadzieje że użytkownicy teraz bedą zadowoleni z forum :mrgreen:
Pozdrawiam admina :564:

Awatar użytkownika
Aleksander Zawada
Moderator
Moderator
Posty:532
Rejestracja:21 lut 2003, o 12:10
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aleksander Zawada » 7 paź 2004, o 16:56

Moje modlitwy zostały wysłuchane. Cieszę się niezmiernie. Chwała Bohaterom Pracy :564:

Awatar użytkownika
Press
-
-
Posty:389
Rejestracja:10 mar 2004, o 16:21
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Press » 7 paź 2004, o 17:34

No... nowa wersja niczego sobie, muszę przyznać :) Dobra robota, tylko mam pytanie: co znacza te trzy paski pod avatarkiem - HP, MP i EXP? HP, to bym jeszcze jakoś rozwinął, ale te dwa pozostałe skróty to nie bardzo ;)

radzio
Moderator
Moderator
Posty:967
Rejestracja:13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja:Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 7 paź 2004, o 18:44

Fajnie, tylko ze ładuje się dłużej. I są problemy z zalogowaniem! W Operze i Netscape nie mogłem się zalogować! Dopiero w IE się udało.

Awatar użytkownika
Maybe
-
-
Posty:63
Rejestracja:19 wrz 2004, o 19:58
Lokalizacja:Dziebieszyce
Kontaktowanie:

Postautor: Maybe » 7 paź 2004, o 18:47

Czołem wszyscy zadowoleni! Osobiście dla mnie wprowadzone zmiany to kosmetyka i nie mają naprawdę żadnego znaczenia... Polecam np. http://www.8052.com/forum/ od lat takie same i chyba nie ma lepszego źródła wiedzy o doświadczeniach różnych ludzi związanych z programowaniem 8051 i 8052. Moim zdaniem: ramki jakieś były a tak naprawdę to liczy się treść.

Maybe

[ Dodano: 07.10.2004, 19:49 ]
Fajnie, tylko ze ładuje się dłużej. I są problemy z zalogowaniem! W Operze i Netscape nie mogłem się zalogować! Dopiero w IE się udało.
Używam Opery (v.7,54) i spoko... Natomiast widzę, że mimo, iż w "profile" mam nowy obrazek, to wyświetlany jest nadal stary (jęzor)...

Maybe

radzio
Moderator
Moderator
Posty:967
Rejestracja:13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja:Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 7 paź 2004, o 18:53

Używam Opery (v.7,54) i spoko...
Ja też mam 7.54 i świeżo instalowany system. Czy wymagana jest Java do tego forum?

Awatar użytkownika
Maybe
-
-
Posty:63
Rejestracja:19 wrz 2004, o 19:58
Lokalizacja:Dziebieszyce
Kontaktowanie:

Postautor: Maybe » 7 paź 2004, o 18:57

Odszczekuję, udało mi się zmienić obrazek. Za dużo opcji no i się pogubiłem... :wink:
BTW: faktycznie mam zainstalowaną również Javę, ale nie sądze aby forum używało Javy. Chociaż może? Pewnie po staremu jedzie na php. Jedna uwaga: miałem ustawione automatyczne logowanie przed zmianami na forum (tzn. postawionego ptaszka na "zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie").

Maybe

radzio
Moderator
Moderator
Posty:967
Rejestracja:13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja:Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 7 paź 2004, o 19:03

Zainstalowałem JRE i nadal nic. Pomocy!

Awatar użytkownika
Maybe
-
-
Posty:63
Rejestracja:19 wrz 2004, o 19:58
Lokalizacja:Dziebieszyce
Kontaktowanie:

Postautor: Maybe » 7 paź 2004, o 19:07

A jak masz ustawione "Narzędzia -> Szybka konfiguracja -> Przedstawiaj się jako ...."? U mnie jest włączone MSIE 6.0

Maybe

radzio
Moderator
Moderator
Posty:967
Rejestracja:13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja:Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 7 paź 2004, o 19:13

Miałem "jako opera" zmianiełem na IE i nadal nic :(

Guru
-
-
Posty:250
Rejestracja:30 cze 2003, o 13:26
Lokalizacja:Kraków

Postautor: Guru » 8 paź 2004, o 12:31

A przepraszam, ja też jestem zainteresowany co oznaczają napisy HP MP i EXP? :?

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 8 paź 2004, o 14:04

Czytamy forum ? :?
Bardzo proszę : viewtopic.php?t=11070 :wink:
Jesli ktoś ma problemy z logowaniem się na forum ep prosze wykasowac pliki cookies

radzio
Moderator
Moderator
Posty:967
Rejestracja:13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja:Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 8 paź 2004, o 14:16

Jesli ktoś ma problemy z logowaniem się na forum ep prosze wykasowac pliki cookies
Już nie mam tego problemu :) Pomogło. THX.

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 8 paź 2004, o 14:24

Jesli ktoś ma problemy z logowaniem się na forum ep prosze wykasowac pliki cookies
Już nie mam tego problemu :) Pomogło. THX.
Wszyscy Ci którzy mają ten problem niech zrobią kasacje tak jak radzio i po kłopocie :P

vmario
-
-
Posty:23
Rejestracja:4 sie 2004, o 12:39
Lokalizacja:Augustów
Kontaktowanie:

Łeeee...

Postautor: vmario » 12 paź 2004, o 11:13

Nowe forum przypomina choinkę po huraganie: doprawdy nie wiem, czemu mają służyć dziesiątki emoticonów i idiotyczne ozdobniki w stylu "Cień" i "Ogień". Łeee... :P Czuję się, jakby ktoś zachlapał mi monitor :-( Inna sprawa, że niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy, że ich posty będą CZYTANE a nie oglądane i podziwiane jako arcydzieło sztuki nowoczesnej. (Puk, puk, adminie! To forum dla elektroników a nie miłośników soku Pysio i Kubusia Puchatka - tu niektórzy starają się skupić)

Poza tym podczas pisania postów nie jest już dostępny podgląd forum (ode mnie macie za to wielki minus) i zdarza się, że to lub owo się wykrzacza (np. nie działa klawisz [Delete] podczas wpisywania tekstu i w ogóle kursor ledwo działa), ale o to nie mam pretensji - rozumiem, że to przejściowe problemy. Tylko raz zdarzył mi się poważny wypadek - zgubienie postu i ustawień. Kaszmaaar! :[

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 12 paź 2004, o 11:45

Nikomu nie przeszkadza nowa szata graficzna forum a jednak jak zwykle ktos się znalazł. :|
Nie chcesz? Nie korzystaj z tych "bajerów" inni to robią chętnie i nie ma to raczej wpływu na tematyke ani wypowiedzi.

Awatar użytkownika
Admin
admin
admin
Posty:100
Rejestracja:11 lut 2003, o 10:55
Lokalizacja:forum.ep
Kontaktowanie:

Re: Łeeee...

Postautor: Admin » 12 paź 2004, o 11:50

Poza tym podczas pisania postów nie jest już dostępny podgląd forum (ode mnie macie za to wielki minus)
Niedopatrzenie, podglad juz jest dostepny 8)

Awatar użytkownika
areczkas
-
-
Posty:341
Rejestracja:2 mar 2004, o 13:18
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: areczkas » 12 paź 2004, o 13:24

Nikomu nie przeszkadza nowa szata graficzna forum a jednak jak zwykle ktos się znalazł. :|
Nie chcesz? Nie korzystaj z tych "bajerów" inni to robią chętnie i nie ma to raczej wpływu na tematyke ani wypowiedzi.
The End powiem ci szczerze że ja także nie przepadam za tymi nadmiernymi ozdobnikami więc ich nie używam nadmiernie, ale inni robią to z wielką pasją i stąd nasza dezaprobata. Zrozum innych kolego. Dla niektórych może to być troszeczkę męczące w czytaniu. Zaczynam czuć się jak bym czytał komiks dla młodzieży.

Awatar użytkownika
Maybe
-
-
Posty:63
Rejestracja:19 wrz 2004, o 19:58
Lokalizacja:Dziebieszyce
Kontaktowanie:

Postautor: Maybe » 12 paź 2004, o 13:30

Podpisuję się obiema rękoma! Pisałem już o forum 8052. Pomaleńku ludzie zatracą umiejętność bez tych g... ozdobników pisania co myślą i co czują.

Maybe

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości