Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

zbliza sie koniec EP

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:
Re: zbliza sie koniec EP

Postautor: end » 27 kwie 2004, o 17:58

Witam wszystkich zainteresowanych !

Chcialbym zauwazyc ze dopoki sie nie chce od AVT czegos wiecej niz tylko dowiezienia gazety do kiosku (nawet nie ! przeciez to nie Oni rozwoza), jest prawie wszystko cacus! Jakis czas temu zamowilem sobie prenumerate EP. JAKOS to tam dzialalo... nawet dostawalem gazetke do dziesiatego kazdego miesiaca... pozniej zaczelo sie robic coraz to gorzej. W tej chwili mam dosyc prenumeraty ! Powody ? proste - nieterminowa wysylka (a bylem dzisiaj sobie w kiosku zobaczyc numer kwietniowy bo jeszcze nie dostalem !!! (24.04.2004)), obiecanki cacanki (plytki ktore jeszcze nie trafily do czytelnikow i "SUPER" serwis www TYLKO dla prenumeratorow - poprostu gratka! ) i jeszcze do tego dochodzi fakt nie odpisywania na maile... Jestem ciekaw czy ten tekst przejdzie przez moderacje. Na forum pelno niezadowolonych ludzi. Informacje dostepne w EP coraz latwiej wygrzebac w sieci. Gazeta 136 stron gdzie 36 stron to reklamy... a jak wiadomo tanie one nie sa... szczegolnie te w kolorze i w newralgicznych punktach czasopisma. Na dodatek cena 9,50 w kiosku. Wybaczcie za moja smialosc ale smiem twierdzic ze jezeli nic sie w redakcji EP (albo w miejscu odpowiedzialnym za ten balagan) nie zmieni, gazeta przestanie istniec... Mnie juz niestety nie namowia na prenumerate - za duzo nerwow. A jak widac probuja ciagnac czytelnikow do tej formy otrzymywania czasopisma... ja moge kazdemu z czystym sumieniem powiedziec ze NIE WARTO! Po co ? Dla tych plytek z archiwum ? A moze dla upustu 5% w jakims sklepie ? Albo po to zeby czekac nie wiadomo ile na gazete ? nieee.. ja dziekuje ! Jesli nie bedzie prenumeratorow, EP padnie... tak jak sie powoli dzieje z czasopismami typu CHIP... mnie sie ta gazetka juz do niczego nie przydaje (chip)... wszystko mam w necie. Tak tez stanie sie z EP. Przykre ale taka prawda. Sek w tym ze EP goni za nowosciami... ja nie mowie ze to zle, ale to sa informacje malo uniwersalne i deaktualizuja sie bardzo szybko... tak jak i cala technika. Wazne zeby w kazdym numerze bylo cos co spowoduje ze bedzie sie chailo go miec na polce... nigdy o tym nie zapominajcie (to do redakcji EP)

Pozdrawiam
Marek Surma
Kolego jeśli masz aż taki problem do EP to zrezygnuj z prenumeraty nikt tam Ciebie na siłe nie trzyma...zapłaciłeś wiem,ale:
Może jest pewna ilośc ludzi dla którch EP robi wszystko źle....
Trzeba jednak pamiętać że jest też duże grono szanujących EP i lubiących czytać czasopismo EP czy EdW.
Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nieodpowiada.
Jednak ty wszystko możesz znaleźć w sieci więc rób swoje co to ma wspulnego z EP ?
136 stron,36 to reklamy...jesli nie masz pojęcia o tym jak wydawać gazete i nie wiesz że w naszym kraju jest coraz więcej firm które chcą Ci coś zaoferować a EP chce Ci to przekazać to po co się udzielasz?
Ep dobrze wie ile ma czego dać ,jestem pewien że pracują tam ludzie bardziej kompetentni od Ciebie w takich sprawach,w końcu Ep istnieje już ładnych parę lat.
100 stron (36 to reklamy) za tą cene wydaje mi się wporządku.
Co do rabatów....mogli by niezrobić nic....Ty może z tego nie korzystasz i dlatego nie wiesz że inni to robią.. :lol:
Mże dasz jakąś propozycję żeby EP było "złotym czasopismem"?
Co do wysyłki to czasem bywają problemy z dotarciem czasopisma na czas lecz raczej są to jednostki.
Ep raz przyjdzie wcześniej a raz się spóźni (bynajmiej w moim wypadku),nienależy jednak się aż tak jak Ty stresować (to tylko gazeta).
Pamiętaj że forum EP to część EP więc tutaj raczej też coś znajdziesz co Ci nie pasuje.
Nie czytaj,nie wchodź na forum zapomnij o EP....znajdź inne czasopismo które będzie Ci odpowiadać.
Napisałem tego posta na podstawie subiektywnych odczuć,bo to co się pisze na temat EP to już przesada.
Dziękuje.

mavs
-
-
Posty:6
Rejestracja:24 kwie 2004, o 19:32
Kontaktowanie:

Postautor: mavs » 27 kwie 2004, o 22:08

Myslę że nie ma sensu prowadzić wojny na słowa... chociaż w zasadzie mógłbym, dlatego że argumentów mi nie brak. Osoby do których miało trafić to co napisałem, przyjęły do wiadomości nawet jeśli się nie wypowiedziały (czego nie mam za złe). Chciałbym tylko jeszcze jedno powiedzieć. :idea: Myślę, że stopniowe przesunięcie cyklu wydawniczego - tak aby gazeta ukazywala sie na poczatku danego miesiąca - bardzo by pomogło. Właściwie mojej krytyce podlegała jedynie sprawa nieterminowego dostarczania gazety prenumeratorom... Ten post sprawił, iż jest to krytyka konstruktywna. Mam nadzieję, że się przyda :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 28 kwie 2004, o 10:48

Nikt nie chce prowadzić wojny...na co dzień jestem "pacyfistą" (nie do końca).
Jednak już od pewnego czasu zaczęło drażnić mnie takie wypowiadanie się na forum...
Jak widac tylko EP ma swoje (jako czasopismo elektroniki) forum internetowe i duuużo użytkowników którzy są zadowoleni.
Prosze się bardziej pozytywnie nastawić do EP i wszystko będzie o.k. :wink: :wink: :wink:
Ostatnio zmieniony 16 maja 2004, o 14:41 przez end, łącznie zmieniany 1 raz.

czarutek

Postautor: czarutek » 28 kwie 2004, o 16:49

Zamówiłem, będzie co będzie... :)

gulson
-
-
Posty:22
Rejestracja:19 mar 2004, o 13:46

Postautor: gulson » 14 maja 2004, o 23:25

EP nigdy nie upadnie, jestem zadowolony z tego czasopisma, jedynie czego nie robią, to nie inwestują w rozwiązania internetowe. EP traktuje Internet jako dodatek a nie cel działalności i ma to swoje uzasadnienie na rynku, gdzie zaledwie 20% społeczeństwa posiada Internet. Odsetek elektroników oczywiście jest większy, ale to nie zmienia faktu, że trzeba się skupić głównie na czasopiśmie.

czarutek

Postautor: czarutek » 14 maja 2004, o 23:48

Nie upadnie Gulsonie...
Jak Sam widzisz, możliwości takiej, za naszego życia co najmniej, po prostu nie ma. 8)

P.S. A Jędrek to wczoraj w nosie dłubał w godzinach pracy. :oops:

dex
-
-
Posty:2
Rejestracja:16 maja 2003, o 14:31

Postautor: dex » 7 lip 2004, o 11:29

no dzisiaj mile zaskoczenie 7. i mam gazete szook

Awatar użytkownika
Aleksander Zawada
Moderator
Moderator
Posty:532
Rejestracja:21 lut 2003, o 12:10
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aleksander Zawada » 7 lip 2004, o 11:49

Ja też dostałem dzisiaj :) . Podoba mi się zmiana szaty graficznej okładki-miłe urozmaicenie :)

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 7 lip 2004, o 13:51

Ja też dostałem dzisiaj :mrgreen:

Awatar użytkownika
małysz
-
-
Posty:330
Rejestracja:4 cze 2004, o 22:16
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: małysz » 7 lip 2004, o 16:04

Witam!
No cóz widocznie niektórzy musza poczekać troche dłużej. Ja jeszcze nie mam :cry:

Awatar użytkownika
Krzysztof Gorski
-
-
Posty:80
Rejestracja:29 kwie 2003, o 22:08
Lokalizacja:Elbląg
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof Gorski » 7 lip 2004, o 22:19

Rzeczywiście szata graficzna wygląda przyjemnie i treść ciekawa.
Powstał feniks z popiołów.

mprzymus
-
-
Posty:1
Rejestracja:19 sie 2004, o 17:23

Postautor: mprzymus » 19 sie 2004, o 17:32

Ja kupuje EP w empiku. Pojawia sie zawsze na czas, nie denerwuje sie. W chwili obecnej to chyba najlepsze czasopismo dla elektronikow w Polsce, i najlepiej wydawane. Jedyne, do czego moge sie przyczepic to to, ze prawie wogole nie ma projektow ani artykolow dla radioamatorow, tzn konstruktorow sprzetu radioamatorskiego. Wiem, ze jest Świat Radio, ale ŚR nie jest docelowo przeznaczone dla konstrukorow tylko glownie dla krotkofalowcow, a nie kazdy krotkofalowiec musi byc konstruktorem. Uwazam ze choc raz na 3 miesiace powinien sie pojawic w EP jakis projekt z tej dziedziny, np jakis generator sygnalowy, jakis uklad syntezy czestotliwosci itd. Grunt to zeby bylo urozmaicenie tematyki projektow, zeby kazdy mial cos dla siebie.

nowy
-
-
Posty:29
Rejestracja:6 lut 2004, o 12:13

A zauważam poprawę

Postautor: nowy » 20 sie 2004, o 09:32

A ja zauwazam poprawę jezeli chodzi o dostawę prenumeraty EP. Rzeczywiscie kilka miesięcy temu wyglądało to bardzo źle, czasami dostawałem EP pod koniec miesiąca, ale ostatnio dużo się poprawiło, sierpniowy numer dostałem jeśli przed 10 sierpnia, co mnie bardzo zaskoczyło. Natomiast niezadowala mnie skromna oferta działu download, co miało być dużym przywilejem prenumeratorów, niestety nie są dostepne starsze numery EP w pdf-ie. Wydawało mi się że jakiś czas temu redakcja zapowiadała, że będą dostępne wszystkie numery, fajnie by było gdyby stworzono także archiwum Elektroniki dla Wszystkich.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości