Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

zbliza sie koniec EP

mavs
-
-
Posty:6
Rejestracja:24 kwie 2004, o 19:32
Kontaktowanie:
zbliza sie koniec EP

Postautor: mavs » 24 kwie 2004, o 20:05

Witam wszystkich zainteresowanych !

Chcialbym zauwazyc ze dopoki sie nie chce od AVT czegos wiecej niz tylko dowiezienia gazety do kiosku (nawet nie ! przeciez to nie Oni rozwoza), jest prawie wszystko cacus! Jakis czas temu zamowilem sobie prenumerate EP. JAKOS to tam dzialalo... nawet dostawalem gazetke do dziesiatego kazdego miesiaca... pozniej zaczelo sie robic coraz to gorzej. W tej chwili mam dosyc prenumeraty ! Powody ? proste - nieterminowa wysylka (a bylem dzisiaj sobie w kiosku zobaczyc numer kwietniowy bo jeszcze nie dostalem !!! (24.04.2004)), obiecanki cacanki (plytki ktore jeszcze nie trafily do czytelnikow i "SUPER" serwis www TYLKO dla prenumeratorow - poprostu gratka! ) i jeszcze do tego dochodzi fakt nie odpisywania na maile... Jestem ciekaw czy ten tekst przejdzie przez moderacje. Na forum pelno niezadowolonych ludzi. Informacje dostepne w EP coraz latwiej wygrzebac w sieci. Gazeta 136 stron gdzie 36 stron to reklamy... a jak wiadomo tanie one nie sa... szczegolnie te w kolorze i w newralgicznych punktach czasopisma. Na dodatek cena 9,50 w kiosku. Wybaczcie za moja smialosc ale smiem twierdzic ze jezeli nic sie w redakcji EP (albo w miejscu odpowiedzialnym za ten balagan) nie zmieni, gazeta przestanie istniec... Mnie juz niestety nie namowia na prenumerate - za duzo nerwow. A jak widac probuja ciagnac czytelnikow do tej formy otrzymywania czasopisma... ja moge kazdemu z czystym sumieniem powiedziec ze NIE WARTO! Po co ? Dla tych plytek z archiwum ? A moze dla upustu 5% w jakims sklepie ? Albo po to zeby czekac nie wiadomo ile na gazete ? nieee.. ja dziekuje ! Jesli nie bedzie prenumeratorow, EP padnie... tak jak sie powoli dzieje z czasopismami typu CHIP... mnie sie ta gazetka juz do niczego nie przydaje (chip)... wszystko mam w necie. Tak tez stanie sie z EP. Przykre ale taka prawda. Sek w tym ze EP goni za nowosciami... ja nie mowie ze to zle, ale to sa informacje malo uniwersalne i deaktualizuja sie bardzo szybko... tak jak i cala technika. Wazne zeby w kazdym numerze bylo cos co spowoduje ze bedzie sie chailo go miec na polce... nigdy o tym nie zapominajcie (to do redakcji EP)

Pozdrawiam
Marek Surma

czarutek

Postautor: czarutek » 24 kwie 2004, o 20:35

:(
ale przynajmniej nie haczą użytkowników... :oops:

mavs
-
-
Posty:6
Rejestracja:24 kwie 2004, o 19:32
Kontaktowanie:

hmm

Postautor: mavs » 24 kwie 2004, o 20:37

nie wiem co to znaczy haczyc... zdefiniuj prosze :)

czarutek

Postautor: czarutek » 25 kwie 2004, o 13:40

Cierpliwości.

mavs
-
-
Posty:6
Rejestracja:24 kwie 2004, o 19:32
Kontaktowanie:

hehe

Postautor: mavs » 25 kwie 2004, o 14:06

Jakos niespecjalnie cierpliwosc mi w glowie :) malo tego... mam wrazenie ze czytelnicy jakos tak eeee... trzymaja sie tego EP jak moga. To troszke tak jakby kobieta ktora siedzi cale zycie przy mezu alkocholiku bo boi sie ze lepszego nie bedzie :D ... ja nie wiem kto dokladnie trzesie tym EP ale traktuje ludzi totalnie zlewajaco. Wyglada to tak troche jak w starym ustroju... "nieistotni sa ludzie kiedy ja juz mam kieszen pelna". Nie rozumiem tego malo profesjonalnego podejscia! Moze jestem odosobnionym przypadkiem :)

p.s.
forum tez nie dziala jak powinno - dostaje maila z jakim linkiem pod ktorym moge niby ogladnac odpowiedz... link prowadzi do nikad (cytuje "Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje")... to jest jednak maly problem i bug w kodzie forum. Zdaza sie... ale podejscia szefostwa EP nie daruje!

czarutek

Postautor: czarutek » 25 kwie 2004, o 14:19

Odnośnie znikającego postu to moja sprawka, usunąłem go.
A odnośnie czasopisma, noszę się z zamiarem zamówienia prenumeraty...
Naprawdę Twoim zdaniem nie warto?

mavs
-
-
Posty:6
Rejestracja:24 kwie 2004, o 19:32
Kontaktowanie:

Postautor: mavs » 25 kwie 2004, o 15:01

hmm... kazdy ma swoje potrzeby i za nimi pojdzie... ale powiem tylko zebys przypadkiem nie liczyl ze dostaniesz terminowo czasopismo... wczesniej poczytasz idac do Empiku ;) i to powaznie mowie. Teraz tak... masz dostep do znizek dla prenumeratowow... poogladaj sobie w gazetce gdzie sa ulokowane sklepy w ktorych owe znizki mozna otrzymac... moze gdzies w poblizu. Mozesz zamowic archiwalne EPOL... za darmo (a jesli ktos nie zamowi to nie dostanie a powinien dostac to co mu sie nalezy - czyli tyle ile inny prenumerator ktory zamowil. Oznacza to dolaczenie losowego numeru do prenumeraty czego sie nie robi - bo po co)... Na plytach sa glownie reklamy roznych firm i katalogi ktore znajdziesz w sieci. Nooo i chyba to co mnie kiedys najbardziej sklonilo do prenumeraty - cena... sam wiesz o ile mniej to kosztuje (a powiem szczerze ze bardziej ciekawa oferta bylaby taka, ktora opiera sie na nizszej cenie w kiosku). Czasami dostaniesz jakies CD do gazety (z opoznieniem kilkumiesiecznym gdzie w kazdym nast. miesiacu dostaniesz pozniej gazete do domu). Niestety nie mam zamiaru dluzej zabawiac sie w kotka i myszke. To tak, jak w koncu szlag mnie trafil z siecia Idea... przenioslem sie. Nie widze powodu zeby kumus napychac kieszenie w zamian za kaszane! Jesli Tobie nie bedzie przeszkadzac fakt nieslownosci EP to spooko. Ja wole kupic w kiosku.
Pozdrawiam !

czarutek

Postautor: czarutek » 25 kwie 2004, o 16:21

:arrow: Marek, zupełnie najpoważniej, jeśli ktoś drogą oszustwa Cię okrada, nie marnuj swojego zdrowia, po prostu natychmiast powiadamiaj prokuraturę.

tplewa
-
-
Posty:64
Rejestracja:12 lis 2003, o 16:53

Postautor: tplewa » 25 kwie 2004, o 22:39

mavs heh a ja juz myslalem ze mi gazete ze skrzynki zarabali :) ale widze ze to u wszystkich takie terminy. Faktycznie mamy 25.04 i takiego przegiecia to chyba nie bylo :(

Nic zobaczymy co bedzie dalej.... z tym AVT

Awatar użytkownika
Aleksander Zawada
Moderator
Moderator
Posty:532
Rejestracja:21 lut 2003, o 12:10
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aleksander Zawada » 25 kwie 2004, o 22:43

Hmm. Do mnie dotarła we czwartek.

czarutek

Postautor: czarutek » 26 kwie 2004, o 05:47

A nie wiecie kto jest kolporterem? Bo to może kolporter znalazł sobie sposób na załatanie dziur... :evil:

Tomekk
-
-
Posty:12
Rejestracja:26 kwie 2004, o 14:15

Postautor: Tomekk » 26 kwie 2004, o 14:27

Czytam sobie takie rozne fora i od czasu do czasu pojawiaja zie tazm zale, ze Ep to EP tamto. A ja sobie mysle co by bylo gdyby rzeczywiscie EP zniknela z rynku tak z dnia na dzien - czy ci wszyscy wylewajacy pomyje na EP byliby zadowoleni? Co my elektronicy mielibysmy po tym fakcie? Internet, no fajnie ale czy mozna tam znalezc chociaz czesc tego co w EP po POLSKU ? szczerze watpie. (chyba moge?)Pozostały by chyba 2 gazetki Radioelektronik - kiedys kultowe rewelacyjne pismo dzisiaj bardzo marniutko i druga której nazwy nie wspomne wydawana w Elblagu. Całkiem fajna ale to chyba nie ta liga.
Proponuje tez w swoich zalach oddzielic EP odpowiedzialną za wartosc merytoryczna pisma od AVT odpowiedzialna za cala reszte miedzy innymi za proenumerate - pisal o tym wielokrotnie redaktor naczelny.
Jestem zdecydowanie za istnieniem i rozwojem EP ( moj jeden subiektywny głos ;-)), bo jest moim najwazniejszym źrodlem informacji o elektronice miedzy innymi z kolorowych reklam
Pzdr T

MariuszC
-
-
Posty:50
Rejestracja:29 gru 2003, o 09:33
Lokalizacja:Ustroń

Postautor: MariuszC » 26 kwie 2004, o 14:30

A ja się martwiłem, że mój numer kwietniowy też ktoś ukradł. :evil:
A tu widzę że więcej osób ma opóźnienia :x

czarutek

Postautor: czarutek » 26 kwie 2004, o 14:35

Dojdzie dojdzie. Z opóźnieniem, ale za to prawdopodobnie z miłymi niespodziankami... 8)

dex
-
-
Posty:2
Rejestracja:16 maja 2003, o 14:31

Postautor: dex » 26 kwie 2004, o 14:40

no ja tez dostalem dzisiaj dopiero, teraz to podejrzewam ze mieli problem z tloczeniem plyt z archiwum , to juz chyba drugi miesiac..
Ale co mnie to do diabla obchodzi zmiencie tlocznie-producenta plyt.

Zawsze dostaje kolo 12-14 miesiaca , a w empiku jest zawsze dzien czy dwa wczesniej.Wydaje mi sie ze prenumerator powinien otrzymywac gazete w tym samym czasie albo i wczesniej .Co mnie obchodzi wasz kolpolter, spoznia sie to go zmiencie, domagajcie sie rekompensaty - zle spelnia umowe.

Ewentualnie zawsze mozna , wyjsc z twarza dajac prenumeratorowi coś w zadoscuczynienie,np. jeden miesiac gratis , plytki pcb itd. itp. tak by klient czul ze komus na nim zalezy , a moze nie?

mavs
-
-
Posty:6
Rejestracja:24 kwie 2004, o 19:32
Kontaktowanie:

Postautor: mavs » 26 kwie 2004, o 17:05

otrzymalem dzisiaj gazete wraz z plytami zawierajacymi archiwum... tylko ze to gigantyczne opoznienie nie nastraja optymistycznie!

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty:868
Rejestracja:21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 26 kwie 2004, o 20:42

Też dzisiaj dostałem EP a EDW 3 dni wcześniej - widać w tym miesiącu był totalny krach, prawdopodobnie zwiększoną ilością prenumerat spowodowanych promocją - ale pisma są w porównaniu z konkurencją europejską OK.

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty:1522
Rejestracja:30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja:Kielce

Postautor: ACeK » 26 kwie 2004, o 21:57

A moze powod jest inny? Czy zauwazyliscie ze niema na frorum Piotrka (red. nacz.) chyba juz z 2 miesiace. I moze niema komu dogladac biznesu (urlop moze cos innego). Wiadomo panskie oko konia tuczy a teraz kota niema wiedz myszy szaleja :wink:
Rowniez nie widac aktywnosci admin ale jemu to pewnie te czarne okulary przeslaniaja to i owo :wink: :lol: :lol: :lol:

MariuszC
-
-
Posty:50
Rejestracja:29 gru 2003, o 09:33
Lokalizacja:Ustroń

Postautor: MariuszC » 27 kwie 2004, o 06:11

Nareszcie wczoraj otrzymałem płyty.
A co do wcześniejszeg postu kolegi to moim zdaniem prenumeratorzy powinni otrzymywać pisma co najmniej dzień wcześniej.

czarutek

Postautor: czarutek » 27 kwie 2004, o 06:37

Może i jestem naiwny, ale czuję przez skórę, że to się niebawem poprawi. A wtedy zaprenumeruję, raz kozie śmierdzi. :D
Z tej promocji, chyba jednak nie skorzystam.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości