Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

AVT992 -zestaw uruchom. AVR i '51 - byki

xnor
-
-
Posty:7
Rejestracja:14 maja 2003, o 18:58
Lokalizacja:Zielona Góra
AVT992 -zestaw uruchom. AVR i '51 - byki

Postautor: xnor » 1 cze 2003, o 12:11

Witam Wszystkich. Otoz jesli ktos zmontuje ten wlasnie KIT niech po zaprogramowaniu kości np 8535 czy 8515 sie nie zniecheca jesli PORTC nie bedzie mu działał poprawnie bowiem wyprowadzenia na płytce nie zgadzają się z opisem z wyprowadzeniami uC. Czyli po ustawieniu w programie pin-u 0 PORTU C stanu wysokiego mozemy sie spodziewac na pinie 1 tegoz Portu. Problem pojawia sie jak chcemy uzyc pinu 7 PORTU C poniewaz go fizycznie nie ma jego wyprowadzenia na płytce!. Acha jeszcze jedno. pin oznaczony na płytce PC0 (pin 0 PORTC) to wyprowadzenie PORTD.7. Wydaje mi sie to conajmniej dziwne nie wiem co o tym mysla inni, ale mnie to troche zirytowało i zdecydowanie utrudnilo prace, gdyz takich numerów nie spodziewalbym sie po takim projekcie.

guslar
-
-
Posty:6
Rejestracja:2 cze 2003, o 12:15
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Re: AVT992 -zestaw uruchom. AVR i '51 - byki

Postautor: guslar » 2 cze 2003, o 14:29

Powiem więcej, 8535 włożonego do tego zestawu nie da się zaprogramować przez obecne tam złącza SPI.
Patrz: http://maxparadys.w.interia.pl/AVT-992_ ... IE_cz1.htm

xnor
-
-
Posty:7
Rejestracja:14 maja 2003, o 18:58
Lokalizacja:Zielona Góra

Postautor: xnor » 2 cze 2003, o 21:49

Dzięki za wskazówkę! Miałem nadzieję że nic więcej mnie nie zaskoczy! A tu prosze!. Moje oczarowanie zamieniło się w lekkie rozczarowanie. Ale no cóż, błędy popełnia każdy szkoda tylko że aż tyle za nie płacimy...
Muszę dokładnie przestudiować tę stronkę...:(
Pzdr BoBoDAD

maxell
-
-
Posty:1
Rejestracja:2 maja 2008, o 20:10
Lokalizacja:koszalin

Postautor: maxell » 2 maja 2008, o 20:13

:607: mam do sprzedania taki złożony zestaw piszcie honda2005@o2.pl

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości