Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Elektronika Praktyczna 2002 roku w formacie pdf

kafka
-
-
Posty:116
Rejestracja:6 maja 2003, o 17:32
Lokalizacja:Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: kafka » 3 maja 2004, o 13:49

No zamowilem prenumerate i co mam teraz zrobic, zeby otrzymac numer i haslo?[/list]

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty:868
Rejestracja:21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 3 maja 2004, o 14:32

No zamowilem prenumerate i co mam teraz zrobic, zeby otrzymac numer i haslo?[/list]
Napisz maila do działu prenumaraty.
Jak otrzymałem pierwszy numer EDW, która ma również serwis tylko dla prenumeratorów to zwróciłem się poprzez email o hasło dostępu i je otrzymałem, przy zamawianiu prenumeraty EP od razu w uwagach dopisałem prośbę o podanie hasła dostępu zobaczymy czy otrzymam z pierwszym numerem majowym.

gulson
-
-
Posty:22
Rejestracja:19 mar 2004, o 13:46

Postautor: gulson » 14 maja 2004, o 23:33

Mogą pojawiać się drobne problemy z logowaniem dla prenumatorów, wdrożenie takiego systemu jest troszkę kłopotliwe i jeżeli nie zajmuje się tym jedna osoba, to pojawią się znaczne opóźnienia dopóki nie złapie się kogoś za pysk.

Mam pewną koncepcje dla EP aby w każdym numerze drukować zdrapkę a pod nią kod, ten kod umożliwiałby pobranie np. 10 plików z bazy dla prenumatorów. W ten sposób można by było wypromować samo czasopismo a nie tylko prenumatorów.

kafka
-
-
Posty:116
Rejestracja:6 maja 2003, o 17:32
Lokalizacja:Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: kafka » 15 maja 2004, o 22:08

Dostalem na maila numer i haslo, tylko czego kurde nie moge sie zalogowac?? Wyskakuje caly czas blas numeru lub hasla...

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości