Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

!!! POMOCY !!! PRACA DYPLOMOWA !!! KIT AVT 992 PROBLEM !!!

adix0
-
-
Posty:3
Rejestracja:10 sty 2004, o 11:49
Kontaktowanie:
!!! POMOCY !!! PRACA DYPLOMOWA !!! KIT AVT 992 PROBLEM !!!

Postautor: adix0 » 6 maja 2004, o 20:31

WITAM SERDECZNIE !!!
OCZEKUJE KOGOŚ KTO MI POMORZE I TO PILNIE, JESTEM ZAŁAMANY ZAKUPIŁEM KIT AVT 992 I DO TEGO PROGRAMATOR ISP Z KITU 2550, WSZYSTKO ZOSTAŁO ZŁOŻONE JAK SIE NALEŻY PRZEZ PROFESIONALISTÓW, I CO NIE DZIAŁA, A PRACE DYPLOMOWA TRZEBA BRONIĆ, W TEJ CHWILI PRACA JEST W SERWISIE KTÓRY ZAJMUJE SIE TYM OD 2 TYGODNI, I JEST TO DLA NICH WIELKA ZAGADKA. JA NIE WIEM CO MAM ROBIC. PROSZE KOGOŚ O POMOC, O JAKIE KOLWIEK WSKAZÓWKI, JEŻELI KTOŚ SKŁADAŁ TO JUŻ, CZY MIAŁ Z TYM JAKIEŚ PROBLEMY, JAKIEŚ DROBNE I PRAWIE NIE ZNACZACE UWAGI. BO BYC MOŻE TO JEST JAKIŚ DROBIASK A JA O TY NIE WIEM. BYĆ MOŻE SAMA PŁYTKA MA WADE KTÓRA TRZEBA POPRAWIĆ, COKOLWIEK PROSZĘ O POMOC. BO NA AVT NIE MAM CO LICZYĆ, JAK DO NICH ZADZWONIŁEM TO POWIEDZIELI ŻE TO JEST DZIECINNIE PROSTY UKŁAD I KAŻDY TO ZŁOŻY BEZ PROBLEMU, ALE JAK WIDAC NAWET PROFESIONALISCI NIE WIEDZĄ CO TO ZA PROBLEM. A NA SERWIS W WARSZAWIE TRZEBA CZEKAĆ 2 MIESIACE A JA MA PRACE ZDAC DO KOŃCA MAJA.
WSZYSTKO ZACZEŁO SIE OD NIEKOMUNKOWANIA SIE PROGRAMATORA Z PROCESOREM, NIE WIDZAIŁ GO NIE PROGRAMOWAŁ, ZNALAZŁEM TAKI SAM PROGRAMTRO I POSZŁO, ALE SERWIS TWEIRDZI ŻE TO SIE NIE PROGRAMUJE TYLKO TAK JAKBY SYMULEJE I NIC SIE NIE ZAPISUJE DO PAMIEĆI PROCESORA.

JESZCZE RAZ POSZE O POMOC. KAŻDY KTO COS O TYM WIE NIECH PISZE KAŻDA UWAGA SIE LICZY. A MOŻE KTOŚ MA TEN SAM PROBLEM.
OCZEKUJE NA JAKIS ODZEW. POMÓŻCIE

POZDRAWIAM ADIX0 :?

Edit: Na przyszłość proszę nie wrzeszczeć (nie pisać samymi DUŻYMI literami).
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2008, o 23:21 przez adix0, łącznie zmieniany 1 raz.

Marek
-
-
Posty:74
Rejestracja:28 lut 2003, o 18:09
Lokalizacja:Podlasie

Postautor: Marek » 6 maja 2004, o 20:57

Nie trac (cennego!) czasu, zabierz ten zestaw i przeslij jak najszybciej do serwisu AVT. Dolacz do niego informacje ze jest to praca dyplomowa i opisz problem. Jestem pewien, ze zrobia go szybciej niez Ty zbierzesz i przekazesz informaje swoim serwisantom.

Pozdrawiam
Marek

adix0
-
-
Posty:3
Rejestracja:10 sty 2004, o 11:49
Kontaktowanie:

Postautor: adix0 » 6 maja 2004, o 21:04

Dzieki za rade ale czy ty może jesteś kimś z tego serwisu ???

Serwis
Moderator
Moderator
Posty:62
Rejestracja:17 mar 2003, o 11:50
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Serwis » 7 maja 2004, o 06:49

Wersja poprawiona płytki to V2.0 jednak błędy w poprzedniej wersji płytki nie miały wpływu na komunikację z proceorem. Problem może tkwić w błądnej konfiguracji samego BASCOMa.
Najprościej - prosze przesłać zestaw do SERWISU AVT. Sprawdzony, działający układ odeslemy następnego dnia.
Pozdrawiam G. Becker

pasta20
-
-
Posty:2
Rejestracja:12 lip 2008, o 19:11
Lokalizacja:home
Kontaktowanie:

Postautor: pasta20 » 12 lip 2008, o 19:23

Kupiłem ten zestaw avt 992 i niewiem jak podłączyć wyświetlacz, czy ma być na taśmie czy wsuwany.
płytka avt 992/2 też nie ma opisu jej podłączenia z taśmy do płytki.
Gdzie mogę znaleść taki szczegułowy opis.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
torres
-
-
Posty:9
Rejestracja:1 maja 2008, o 16:24
Lokalizacja:Moja nie pamiętać.

Postautor: torres » 30 lip 2008, o 11:06

Pasta20.Wsuwany na płytce na goldpinach .Ja tak mam.
Możesz sobie zrobić na taśme a wyprowadzenia dla lcd są takie same jak na płytce od 1 do 15.

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości