Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

problem z programatorem avt 2502

Cane9
-
-
Posty:22
Rejestracja:20 sty 2004, o 17:56
problem z programatorem avt 2502

Postautor: Cane9 » 8 lip 2004, o 17:28

Ostatnio zlozylem sobie programator wymieniony w temacie. Sprawa jest taka ze pierwsze pare programikow zostalo "wgrane" do procka bez zajakniecia. Szybkie sprawadzenie na plytce testowej, wynik zadowalajacy. Az tu nagle przy kolejnym programie napisanym w demo bascoma wyskakuje mi takie cos "CHIP NOT THE SAME AS BUFFER" MOje pytanie brzmi co to oznacza czy przypadkiem posadzilem mikrokontroler przy wyjmowaniu go z podstawki ale robilem to bardzo delikatnie, czy to moze cos z portem nie mam pojecia bo na poczatku wszystko gralo. Dzieki za odpowiedzi

Awatar użytkownika
Kamilkozi
-
-
Posty:229
Rejestracja:19 mar 2004, o 11:48
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilkozi » 8 lip 2004, o 21:39

Przyczyn może być wiele.....najprościej to kup nowy procek i wtedy będziesz wiedział co padło, czy programator czy uP.

slawcio
-
-
Posty:48
Rejestracja:28 lip 2004, o 13:10
Lokalizacja:Sławatycze
Kontaktowanie:

Programator

Postautor: slawcio » 5 sie 2004, o 08:24

Miałem ten sam problem ale go rozwiązałem. Na początku też mi dobrze działał (ok miesiąca)ale później coś się zaczeło walić i nierozpoznawał procesora. Na szczęście miałem pod ręką drugi procesor okazało się że na nim działa ale tylko przez 10 min później ten sam problem. Odłączyłem programator od kompa i zaczełem sprawdzać jak się później okazało, że mam zimny lut. Sądzę że przyczyna tego była oczywista w miom przypadku ponieważ miałem ten programator założony na pająka i jak programowałem to zakażdym razem mógło się coś zruszyć i w końcu przerwało połączenie. Sprawdź u siebie. Tylko że ja miałem programator do 90s2312
Pozdrawiam

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości