Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Kit AVT509 Problem z rejestracją dzwięku

jakubwi
-
-
Posty:1
Rejestracja:5 mar 2006, o 18:34
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kit AVT509 Problem z rejestracją dzwięku

Postautor: jakubwi » 5 mar 2006, o 18:39

Witam

Niedawno złożyłem kit avt509. karta bardzo ładnie gra, ale tylko gra. Mam właśnie problem z wejściem liniowym. W windowsie xp brak jest suwaków głośności nagrywania. Rejestrator dzwięku nic nie nagrywa, nawet po zmianie ustawień formatu. Problem występuje nie tylko na moim xp i moim kompie. Spróbowałem odpalić kartę na Mandrake 10.1 karta odtwarza dzwięk lecz również jest problem z nagrywaniem. Rejestrator dzwięku w linuksie wywala się od razu po naciśnięciu przycisku nagrywaj.
Zna ktoś podobne przypadki i wie jak temu zaradzić???
Z góry dzięki!

daimondamps
-
-
Posty:6
Rejestracja:14 sie 2005, o 13:03
Lokalizacja:Darłowo

witam!

Postautor: daimondamps » 16 kwie 2006, o 08:17

Złożylem sobie 2 takie karty i chodza dobrze - problem jest jednak z wejsciem cyfrowym coaxial- jest zbyt czule (chodzi mi o wejście koaksjalne). Musisz dokladnie sprawdzić a najlepiej rozewrzeć wogóle jumperek do wyboru wejscia coaxial/spdif. Musisz też w panelu sterowania w opcjach multimedialnych wybrac domyslne urzadzenie do nagrywania USB Audio. W programie tez poszukaj takiej opcji. Co do miksera w win. to nie ujrzysz tam regulacji nagrywania ale wszystko powinno dzialac.Ja jestem zadowolony - karta smiga jak marzenie . Dynamika przy 16bitach jakies 86dB, idealnie plasciutkie pasmo . Funkcja we/wy liniowa do bolu:)
Pozdrawiam.

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości