Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Programatorek z zestawu AVT 2550

robson56
-
-
Posty:15
Rejestracja:3 cze 2005, o 17:15
Lokalizacja:Polska,Niemcy
Programatorek z zestawu AVT 2550

Postautor: robson56 » 3 cze 2005, o 17:29

Witam

chcialbym sie tylko podzielic uwaga,poniewaz zauwazylem ze inni rowniez mieli problem z tym programatorkiem.do tego mam plytke uruchomieniowa AVT 992 . problem polegal na tym,ze ponyprog,avrisp i inne programy nie widzialy ani programatora ani procka. jak sie doczytalem, mozna programator klasyfikowac jako stk200/300, po zmudnych poszukiwaniach w internecie okazalo sie ze inne programatorki maja na wyjsciu LPT dodatkowo dwa mostki-czyli wyjscie 2 jest na krotko z 12, a 3 na krotko z 11.po polaczeniu tych wyjsc w koncu narzedzie zostalo zauwazone jak i procek, ktory udalo mi sie nawet zaprogramowac.nie wiem niestety czy efekt jest naprawde w porzadku,poniewaz mimo ze zmontowalem plytke, niestety nic nie dziala, ale tym zajme sie pozniej.na razie walcze z avrgcc,avrside,i innymi programkami, ale o tym w innym rozdziale. mam nadzieje ze niektorym ta wiadomosc pomoze.


robson56

Maciek_M
-
-
Posty:20
Rejestracja:14 maja 2003, o 14:08
Lokalizacja:Opole

Postautor: Maciek_M » 3 cze 2005, o 17:44

Składałem ten programator z Bascom AVR chodził od razu i bez problemów.

robson56
-
-
Posty:15
Rejestracja:3 cze 2005, o 17:15
Lokalizacja:Polska,Niemcy

Postautor: robson56 » 3 cze 2005, o 18:25

halo

mozliwe,ja niestety o bascomie nie mam pojecia dlatego musialem uzywac inne programy, w kazdym razie dziala- programmy np: ponypong,
pisalem to dlatego ze moze ktos to rowniez sprobowac i moze mu pomoze.

robson56

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości