Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

AVT 529 poszukiwany

Awatar użytkownika
Wiesław Obrembski
-
-
Posty:20
Rejestracja:18 sty 2004, o 12:04
Lokalizacja:Łódź
Kontaktowanie:
AVT 529 poszukiwany

Postautor: Wiesław Obrembski » 18 sty 2004, o 12:09

Szukam kitu AVT 529, i informacji o oprogramowaniu jego pod windows 98SE i (lub) PalmOS (nieważnie jaka wersja, ważne jakakolwiek informacja). Wszystkich co mają to oprogramowanie pod p.w. systemy, to b.proszę o kontakt lub przesłanie mi ich na mój mail (sos@xl.wp.pl). Jednocześnie szukam jakiegoś schematu, aby dało się podłączyć tamten oscyloskop pod palma IIIxe, i pod niego potrzebuję również oprogramowanie. Pozdrawiam.[/i]

pallmall
-
-
Posty:1
Rejestracja:23 sty 2004, o 10:45
Lokalizacja:Łódź

Postautor: pallmall » 23 sty 2004, o 10:49

Gdzie, kiedy i za ile można kupić AVT-529????

Piotrek
-
-
Posty:3
Rejestracja:17 kwie 2003, o 17:21

Postautor: Piotrek » 6 lut 2004, o 10:01

Witam,
ten kit mozna kupic aktualnie chyba tylko u mnie ;-)
A tak poważnie, to ja już zrobiłem zakupy, i mam wszystkie układy scalone (wraz z matrycą). Troszeczkę mi tego zostało, bo niektórych trzeba było kupować ciut więcej niż mi było potrzebne, no ale za to teraz mogę zrobić konkurencję AVT w sprzedaży części do tego oscyloskopu :-)
Jeśli Ty lub ktoś jeszcze jest zainteresowany to proszę o kontakt na maila: muniek241 @ wp.pl
Z pozdrowieniami
Piotrek

michal_gorny
-
-
Posty:8
Rejestracja:14 lut 2005, o 10:44
Lokalizacja:z Zabierzowa
Kontaktowanie:

Postautor: michal_gorny » 26 lut 2005, o 23:19

Krakow, ul. Limanowskiego 27, Sklep firmowy AVT
dojazd tramwajami: 3, 9, 6

Taiger
-
-
Posty:1
Rejestracja:7 cze 2004, o 05:13

Postautor: Taiger » 2 mar 2005, o 21:54

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat tego zestawu – pochwalić się że go zrobił. Sam zamierzam się do niego zabrać ale chciałbym wcześniej poznać opinie. – pozdrawiam

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości