Do pajaczek
Masz rację mniej więcej o to mi chodzi. A co do ortografii to niestety ale jest to moja nieuleczalna choroba i proszę to zaakceptować albo tylko przyjąć do wiadomości.
Do AceK
Jest mi głupio z tak banalnego błędu i nie wiem jak do tego mogło dojść.
Chodzi mi o uzupełnienie bazy μC obsługiwanych przez Bascoma.
I jeszcze jedno pytanie.
Która z tych płytek daje największe możliwości korzystania z największej liczby μC?
link 1
link 2
link 3
Edit: linki poprawiłem (na forum nie używamy tagów html, tylko tzw BBCode - odpowiednie przyciski masz nad polem edycji posta).
A co do ortografii, sugeruję zainstalować lub włączyć słownik w przeglądarce. Choć w tym przypadku akurat słownik by nie wiele dał bo obie formy są poprawne, a mają jedynie różne znaczenie.
Pajączek.
Aktyw Forum
Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.
Sprawdź punkty Zarejestruj sięCo jest nie tak w ustawieniach mojego Bascoma AVR
Moderatorzy:Jacek Bogusz, procesorowiec, r-mik, Moderatorzy
Re: Co jest nie tak w ustawieniach mojego Bascoma AVR
Juz masz AVT 3500 wiec inna Ci raczej nie jest potrzebna do nauki. Jesli bys chcial programowac inne procki to mozesz to robic na plytce docelowej w ktorej one beda pracowac. Jesli chcesz tylko testowac to moja rada jest breadboard Jesli chodzi o najwieksza liczbe prockow to polecam Atmel Studio. Wiem ze on nie obsluguje Bascom. Ale obsluguje asembler oraz C. W poprzednim poscie masz linka do kursu w C. Jak juz troche programowales to po przerobieniu tego kursu bedziesz znal podstawy C a dzieki temu latwo zmienial rodziny prockow
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości