Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Potrzebny rysunek płytki do preampu Marshalla JCM900

Moderator:Jacek Bogusz

baqs
-
-
Posty:6
Rejestracja:2 gru 2005, o 22:06
Lokalizacja:Kraków
Kontaktowanie:
Potrzebny rysunek płytki do preampu Marshalla JCM900

Postautor: baqs » 11 mar 2006, o 19:09

A więc postanowiłem zbudować z ojcem (elektronik z wieloletnim doświadczeniem) preamp, a później wzmacniacz gitarowy.
Znajomy polecił mi Marshalla JCM 900. Dorwałem nawet schemat tego preampu wraz z oryginalnym montowanym tam przesterem. Z częściami nie mam problemu (w garażu mam całe pudło nieużywanych lamp :D ), ale problem jest z płytką. A mianowicie z jej brakiem. Podobno na początku robiono to "na pajączku" (jeśli coś źle mówię, to poprawcie mnie), ale w późniejszych egzemplarzach była to już płytka - ja chcę płytkę. Wiem, że w jakiś sposób da się taką płytkę wykonać (ja się na tym nie znam, ale jak ojciec mówi, że się da i że ma w firmie do tego sprzęcior, to ja mu wierzę :) ), ale potrzebuję jej rysunek (wiecie o co mi chodzi, nie?).
Czy możecie mi go tu podrzucić/przesłać na maila/podać linka (niepotrzebne skreślić)?
Z góry dzięki za pomoc.
Zamieszczam jeszcze schemat tego preampu, który chce zbudować, żeby było wiadomo dokładnie o co mi chodzi.

pozdrawiam!

P.S.

1) Ja z elektroniki to umiem tylko lutować i mam wiedzę teoretyczną na poziomie 3 kl. gimn (czyli połączenie szeregowe, równoległe i takie tam), więc ogólnie mówiąc się na tym zupełnie nie znam, więc mówicie w miare przystępnym językiem :)
2) Jakby coś było niejasne, to piszcie :)
Załączniki
J900pre.gif

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 18 mar 2006, o 11:51

Skontaktuj się z użytkownikiem sova z forum, on chyba ma ten sam lub podobny wzór plytki do preamp. Marshalla.

Wróć do „Poszukuję / kupię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości