Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Aparat-komp

lubiany
-
-
Posty:28
Rejestracja:11 gru 2006, o 20:43
Lokalizacja:Polska
Aparat-komp

Postautor: lubiany » 21 kwie 2007, o 16:35

Rodzice kupili mi na urodziny cyfrówkę i teraz se chcę podłączyć jąz kompem i nie wiem jak ten aparat to SAMSUNG S630

Awatar użytkownika
piterino_16
-
-
Posty:400
Rejestracja:26 paź 2005, o 21:20
Lokalizacja:Inowrocław
Kontaktowanie:

Postautor: piterino_16 » 21 kwie 2007, o 17:00

Najlepiej kablem :) powinieneś mieć kabel najczęściej podłącza się go do USB :)

MDz
-
-
Posty:365
Rejestracja:29 mar 2003, o 13:35
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: MDz » 21 kwie 2007, o 17:23

Kod: Zaznacz cały

Samsung S630: W zestawie: aparat baterie AA x2 kabel USB pasek oprogramowanie instrukcja obsługi PL gwarancja PL
0) Wyjąć z opakowania i przeczytać INSTRUKCJĘ (PL)
1) Wyjąć z opakowania CD z oprogramowaniem i włożyć do komputera
2) Zainstalować oprogramowanie z płyty kierując się tym co pokaże się na ekranie
3) Wyjąć kabelek USB i podłączyć z jednej strony do aparatu a z drugiej do gniazda USB w komputerze
4) Włączyć aparat (i być może przełączyć w tryb przeglądania zdjęć). Na ekranie pojawią się informacje typu "Znaleziono nowy sprzęt..."
5) Nie znam aparatu ani driverów, ale prawdopodobnie w "Mój komputer" pojawi się nowy dysk wymienny o nazwie zawierającej coś w rodzaju "Samsung"

Ponieważ aparat korzysta ze standardowych kart SD/MMC możesz również włożyć kartę ze zdjęciami do samodzielnego czytnika (np. takiego jak: http://www.e-cyfrowe.pl/aparaty/samsung ... ml?id=1062)

--
MDz

lubiany
-
-
Posty:28
Rejestracja:11 gru 2006, o 20:43
Lokalizacja:Polska

Postautor: lubiany » 21 kwie 2007, o 20:29

okazało się że jeden port (ten do którego podłączałem kabel) jest nie podłączony do kompa tkwi sobie w obudowie już se poradziłem ale dzięki

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości