Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Karta graficzna Radeon 8500

lql69
-
-
Posty:1
Rejestracja:6 lut 2006, o 22:21
Lokalizacja:Warszawa
Karta graficzna Radeon 8500

Postautor: lql69 » 6 lut 2006, o 22:36

Witam - mam pytanie, bo ostatnio sobie zwaliłem kartę graficzną radka 8500, przy wymianie chłodzenia podgrzałem radiator suszarką, żeby klej puścił i zainstalowałem nowe chlodzenie. Niestety po tym zabiegu karta juz nie dzialala zbyt dobrze :D Obraz się zaczał walić itp aczkolwiek czasami przez kilkadziesiat sekund obraz był OK, wiec doszedlem do wniosku, ze podczas podgrzewania radiatora, mogłem zbytnio podgrzac jakies obwody obok i mogly gdzies puscic luty.
Pytanko moje brzmi tak - czy są jakies sposoby zbadania gdzie te luty puściły (jaki sprzęt do tego potrzebny - jakies artykuł w necie) i czy zna ktoś ewentualnie jakies miejsce gdzie czyms takim się zajmują (Warszawa) oczywiście za cene nie przekraczającą wartości gfx-a :D
Załączniki
IMG_2060.jpg
Tak teraz wyglada obraz hehe

grzybson
-
-
Posty:10
Rejestracja:22 paź 2005, o 22:19
Lokalizacja:W-wa

Postautor: grzybson » 9 lut 2006, o 00:13

A nie padły Ci kondensatory na karcie? Kiedyś dostałem takiego GF4 (kiedy jeszcze miały swoją cenę ;) ) jako uszkodzonego, zachowywał się podobnie. Na czuja zmieniłem kondziorki (elektrolity) na nim i się okazało, że słusznie.

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość