Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Sennheiser HD 202 problem z prawą słuchawką

sZfedo
-
-
Posty:16
Rejestracja:18 lip 2007, o 19:44
Lokalizacja:Poznań
Sennheiser HD 202 problem z prawą słuchawką

Postautor: sZfedo » 18 cze 2008, o 18:25

Witam. Mam problem z prawą słuchawką tychże słuchawek. Nagle z prawej słuchawki przestał wydobywać się dźwięk. Po pokręceniu przewodem dało się na chwile usłyszeć dźwięk. Więc jest to na pewno wina przewodu. Na pewno nie sa to zle luty czy cokolwiek innego. A wiec jak sprawdzic w ktorym miejscu nastapilo przerwanie kabla?
Załączniki
HD202_02.jpg
Słuchawki wyglądają tak (niestety swoich nie moge pokazać bo nie mam aparatu)

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Re: Sennheiser HD 202 problem z prawą słuchawką

Postautor: end » 19 cze 2008, o 09:51

Witam. Mam problem z prawą słuchawką tychże słuchawek. Nagle z prawej słuchawki przestał wydobywać się dźwięk. Po pokręceniu przewodem dało się na chwile usłyszeć dźwięk. Więc jest to na pewno wina przewodu. Na pewno nie sa to zle luty czy cokolwiek innego. A wiec jak sprawdzic w ktorym miejscu nastapilo przerwanie kabla?
Witam. Podłącz słuchawki pod inne urządzenie to sprawdzisz, ale zazwyczaj siadają kable w słuchawkach zaraz przy samym jack'u lub samej słuchawce.

sZfedo
-
-
Posty:16
Rejestracja:18 lip 2007, o 19:44
Lokalizacja:Poznań

Postautor: sZfedo » 22 cze 2008, o 21:18

Miales racje. Wysiadl kabel tuz przy sluchawce. Ale az dziw ze w tak dobrych sluchawkach daja takiej nedznej jakosci kable.

Wróć do „Elektronika retro, lampy, audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości