Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Wzmacniacz mocy na tranzystorach HEXFET

Valdi85
-
-
Posty:1
Rejestracja:22 sie 2006, o 11:39
Lokalizacja:Legionowo
Wzmacniacz mocy na tranzystorach HEXFET

Postautor: Valdi85 » 22 sie 2006, o 18:25

Zbudowałem wzmacniacz AVT890 i nie działa jak należy. Prosiłbym o porady tych którym ten wzmacniacz działa. Jeżeli nie robiliście wg. schematu to prosiłbym o dokładny instruktarz. Ja zrobiłem tak jak na schemacie, ale podobno na stronie EP pojawiły się później jakieś poprawki, których nie mogę znaleźć. Proszę o pomoc!

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty:4977
Rejestracja:7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja:Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Re: Wzmacniacz mocy na tranzystorach HEXFET

Postautor: end » 22 sie 2006, o 18:48

Zbudowałem wzmacniacz AVT890 i nie działa jak należy. Prosiłbym o porady tych którym ten wzmacniacz działa. Jeżeli nie robiliście wg. schematu to prosiłbym o dokładny instruktarz. Ja zrobiłem tak jak na schemacie, ale podobno na stronie EP pojawiły się później jakieś poprawki, których nie mogę znaleźć. Proszę o pomoc!
Warto przeczytać pierwszy post w tym dziale (ten przyklejony)

Rozwiązanie jest tutaj:

viewtopic.php?t=14723&highlight=wzmacniacz+hex+fet

FOXIK
-
-
Posty:10
Rejestracja:3 wrz 2006, o 10:46
Lokalizacja:Polska

Postautor: FOXIK » 3 wrz 2006, o 16:00

Jaki masz problem z tym wzmacniaczem ?? Jeśli "pierdzi" Ci głosnik jak mu zapodasz sygnał , to znaczy ze masz ustawiony za mały prąd spoczynkowy :)

Wróć do „Elektronika retro, lampy, audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości