Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

"Gra w kości" i jej autorstwo.

spec
-
-
Posty:32
Rejestracja:20 gru 2003, o 00:33
Lokalizacja:Centrum
"Gra w kości" i jej autorstwo.

Postautor: spec » 5 lut 2004, o 19:56

Poszukuję kontaktu z autorem projektu "Gra w kości" zamieszconym w Elektronice Praktycznej 8/2001, a autor to Jerzy Durka. Mam kilka pytać odnośnie tego projektu i dlatego prosiłbym Was o przesłanie mi jego namiarów (np.: email) za pomocą, których mógłbym się skontaktować z autorem.
A póki co to może Wy mi pomożecie:
*Czy jest możliwość zakupienia w ofercie sklepu AVT [a może gdzie indziej] zaprogramowanego już mikrokontrolera AT90S2313, który będzie gotowy do użytku w projekcie?
*Skąd mogę zdobyć kod źródłowy (i wynikowy) programu zawartego w pamięci Flash mikrokontrolera AT90S2313 napisanego na potrzeby "Gry w kości" przez autora?
*Czy jest gdzieś udostępniony wzór płytki drukowanej tego projektu?
*Gdzie zdobędę program WAVRASM, za pomocą, którego autor napisał program do "Gry w kości"?
*Gdzie zakupię wyświetlacz LCD graficzny: UG-13B-001K firmy Samsung, bądź jego odzwierciedlonego i taniego odpowiednika [ten wyświetlacz jest użyty w tym artykule]?

spec
-
-
Posty:32
Rejestracja:20 gru 2003, o 00:33
Lokalizacja:Centrum

Postautor: spec » 8 lut 2004, o 19:24

no ludzie pomożecie mi?

Piotr
Moderator
Moderator
Posty:468
Rejestracja:14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr » 9 lut 2004, o 02:37

Wiesz, ja bym napisal na ep@ep.com.pl. Tam na pewno ktos odpowie.
Pzdr
PZb

spec
-
-
Posty:32
Rejestracja:20 gru 2003, o 00:33
Lokalizacja:Centrum

Postautor: spec » 11 lut 2004, o 19:07

Wiesz, ja bym napisal na ep@ep.com.pl. Tam na pewno ktos odpowie.
Pzdr
PZb
Napisałem tam jakiś dobry czas temu i nie dostałem odpowiedzi.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości