Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

stx rlink

szy
-
-
Posty:41
Rejestracja:11 maja 2003, o 11:17
stx rlink

Postautor: szy » 14 wrz 2009, o 20:36

Czy ktoś wie gdzie można kupić stx rlink w tym pięknym kraju bo jakoś nie mogę znaleźć.Znajduję w USA ,W.Brytanii,Italii,Rosji a w Polsce jakoś nie.

Awatar użytkownika
Maestr0
-
-
Posty:5
Rejestracja:29 kwie 2003, o 19:15
Lokalizacja:Częstochowa
Kontaktowanie:

Postautor: Maestr0 » 15 wrz 2009, o 08:36

Witam,
Jakiś czas temu również chciałem zakupić RLinka w kraju i znalazłem to: http://pl.farnell.com/stmicroelectronic ... dp/1171272. Niestety cena jest dosyć kosmiczna i zacząłem szukać alternatywy za granicą. Kilka dni temu udał udało mi się na Kanadyjskim eBay zakupić programator za niecałe 45USD (nówka sztuka której nikt nie chciał licytować) łącznie z przesyłką - teraz czekam na paczkę.

szy
-
-
Posty:41
Rejestracja:11 maja 2003, o 11:17

Postautor: szy » 15 wrz 2009, o 13:44

A jak wygląda płatność

Awatar użytkownika
Maestr0
-
-
Posty:5
Rejestracja:29 kwie 2003, o 19:15
Lokalizacja:Częstochowa
Kontaktowanie:

Postautor: Maestr0 » 15 wrz 2009, o 15:29

Płaciłem poprzez PayPal.

szy
-
-
Posty:41
Rejestracja:11 maja 2003, o 11:17

Postautor: szy » 15 wrz 2009, o 15:55

Bardzo dziękuję za okazaną mi pomoc.
Najprawdopodobniej kupię na e-bay ale znalazłem programator w future electronics .Na razie nie wiem czy przez pey pala można płacić.Zwróciłem się do polskiego przedstawicielstwa Future o poradę co do płatności a oni odpowiadają,że jak zamówię za >500 USD to mogę u nich zamówić.Nic na temat pomocy ,ewentualnego pośrednictwa w przekazaniu pieniędzy.
Myślę że głównym hamulcowym w dalszym rozwoju elektroniki w Polsce są przedstawicielstwa
wielkich dystrybutorów prowadzone przez ludzi na polską modłę.Nie chodzi o to by zarobić ale chodzi o to by być ważnym.Teksty typu powyżej pewnej wartości, tylko dla firm etc.A ja pytam jak ma powstać i rozwinąć się firma skoro mamy blokadę na samym początku ścieżki powodującej jej powstanie.Słowem osiągnęliśmy dno. :601:

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości