Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Artukuły o Msp430 w ep

Upi
Artukuły o Msp430 w ep

Postautor: Upi » 15 lut 2006, o 17:24

W ep pojawiła się seria artykułów dotyczących rodziny mikrokontrolerów Msp430 . Ja od pewnego czasu (nie za długiego) iteresuję się tą rodzinką. Dzięki uprzejmości administratora portalu mikrokontrolery.net na forum tego portalu został otworzony dział poświęcony właśnie Msp430
Tutaj .

Jak na razie to zainteresowanie jest mizerne , ale wraz ze wzrostem popularności Msp430 pewnie też wzrośnie. Wszelkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenie strony i forum. W dziale Msp430 polecam wczoraj napisany kalkulator USART. Jakby ktoś miał jakieś pytnia to proszę o pisanie na forum w miarę mojej wiedzy (którą dopiero gromadzę) będę starał się odpowiadać.

dzefrik
-
-
Posty:2
Rejestracja:15 mar 2006, o 00:35
Lokalizacja:Lubatówka

Postautor: dzefrik » 15 mar 2006, o 01:42

Od pewnego czasu przymierzam się do MSP430. Czytam datacheety i aplication notes ze strony Texasa.
Wydają się godne uwagi, artykułów w EP nie czytałem muszę to chyba nadrobić ;)

Szczerze mówiąc nie wiem od czego zacząć. Starter kity są dość drogie..

Które byście polecili na początek?

http://www.kamami.pl/index.php?id_prod=6559
http://www.multiboard.wre.pl/

czy raczej samemu coś zrobić?

misq82
-
-
Posty:3
Rejestracja:11 paź 2003, o 10:53
Kontaktowanie:

Postautor: misq82 » 15 mar 2006, o 11:49

Witam,

Korzystam z plytki prezentowanej na www.multiboard.wre.pl i wszystkim goraco polecam ten zestaw. Osobiscie posiadam plytki z MSP430 i ATmega16.

Prezentowana plytka posiada duzo wiecej peryferiow niz sprzedawane na www.kamami.pl. Na prawde warto - do plytke dodawane sa przyklady wiec nie jest sie rzuconym na gleboka wode. POLECAM!!!!

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 43 gości