Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

instalacja telewizyjna wewnętrzna domku jednorodzinnego

nirre
-
-
Posty:1
Rejestracja:8 lip 2007, o 09:44
Lokalizacja:Białystok
instalacja telewizyjna wewnętrzna domku jednorodzinnego

Postautor: nirre » 8 lip 2007, o 09:52

nie działa instalacja telewizyjna, zasilacz jest prawdopodobnie dobry - dioda świeci się intensywnym światłem ciągłym, z chwilą jego podłączenia do wzmacniacza dioda zaczyna pulsować - obraz 1 programu jest niewyrażny zas pozostałe kanały znikają, Czy mam wymienić wzmacniacz czy zasilacz - nie jestem fachowcem z tej branży - czekam na odpowiedź

arek
-
-
Posty:25
Rejestracja:11 maja 2003, o 12:39
Lokalizacja:Opole

Postautor: arek » 8 lip 2007, o 19:31

W domkach jednorodzinnych odbieranie programów na jednej antenie szeroko pasmowej to raczej nie realne. Za zwyczaj na maszcie trzy metrowym zakładam cztery anteny :radiową, regionalną, oraz jedną na polsat i drugą na TVN. Jestem z opolskiego więc na regionalnej odbieram katowice opole i wrocław do tego dobieram zwrotnicę na pasma w poszczególnych regionach (zwrotnice "www.waldiantena.com.pl/)plus wzmacniacz preferowany przez nich i wszystkie programy masz w bardzo dobrej jakości. Jeśli jest potrzeba sygnału na parę TV to trzeba zastosować rozdzielacz sygnału i wszyscy są zadowoleni sam ten system wypróbowałem i stosujemy u różnych klientów z bardzo dobrym skutkiem.

gres
-
-
Posty:51
Rejestracja:31 sty 2007, o 02:08
Lokalizacja:Earth
Kontaktowanie:

Postautor: gres » 16 lip 2007, o 00:59

witam jeśli dalej próbujesz naprawić tę "telewizję" to spróbuj wymienić kondensator elektrolityczny w zasilaczu :)

pozdrawiam gres :)

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości