Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

układ LMC6044

21777
-
-
Posty:137
Rejestracja:3 mar 2004, o 13:49
układ LMC6044

Postautor: 21777 » 18 paź 2006, o 08:00

Witam
mam prośbę. Poszukuje 2 sztuk układu LMC6044. Chciałem zamówić je jako bezpłatne próbki, ale muszę zapłacić 11 Euro kosztów wysyłki (żaden problem) poprzez podanie numeru karty na stronach internetowych. Ze zrozumiałych względów nie zrobiłem tego i chciałem przelać pieniądze na konto jednakże National Semiconductor nie ma konta bankowego (?!) lub nie chce go ujawnić. Byłem odsyłany po różnych autoryzowanych dystrybutorach jednakże ci mogą sprzedać układ, ale w ilościach hurtowych (najlepiej na kilogramy). Sprawdziłem wszystkie dostępne (na miejscu i w internecie) sklepy elektroniczne i nie posiadają czegoś takiego. Czy ktoś wie gdzie można to dotać lub posiada 2 sztuki do ewentualnego odsprzedania ?
pozdrowienia
Marek

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty:2653
Rejestracja:24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja:Winny gród

Re: układ LMC6044

Postautor: pajaczek » 18 paź 2006, o 11:16

Chciałem zamówić je jako bezpłatne próbki, ale muszę zapłacić 11 Euro kosztów wysyłki (żaden problem) poprzez podanie numeru karty na stronach internetowych. Ze zrozumiałych względów nie zrobiłem tego i chciałem przelać pieniądze na konto jednakże National Semiconductor nie ma konta bankowego (?!) lub nie chce go ujawnić.
A co w tym niezwyklego ? Firma wielkosci NS nie bedzie sie bawic w sprawdzanie rachunku dla kilku probek (pewnie nawet kilka tys szt, by ich nie przekonalo). Pozatym placenie karta jest ogolnie przyjeta praktyka. Wiec nie wiem jakie to "zrozumiale wzgledy" - no chyba ze fakt jej nieposiadania :wink: (maly hint: jest w Polsce jedna karta platnicza - nie kredytowa - ktora tez mozna placic w internecie, nie podam tu ktora, bo to nie reklama :twisted: ).

21777
-
-
Posty:137
Rejestracja:3 mar 2004, o 13:49

Postautor: 21777 » 18 paź 2006, o 11:23

Witam
dziękuje za twoje przemyślenia, jednakże nie wnoszą do sprawy nic nowego, więc na drugi raz zachowaj je dla siebie
pozdrowienia
Marek

Awatar użytkownika
Tomasz Gumny
-
-
Posty:685
Rejestracja:4 lut 2004, o 23:31
Lokalizacja:Trzcianka/Poznań

Re: układ LMC6044

Postautor: Tomasz Gumny » 18 paź 2006, o 12:14

Poszukuje 2 sztuk układu LMC6044.
Sprawdź jeszcze tutaj: http://www.uniprod.com.pl/magazyn.php

Piotr
Moderator
Moderator
Posty:468
Rejestracja:14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr » 18 paź 2006, o 12:58

Jezeli zamowisz _bezplatne_ probki, NS wysyla je bez jakichkolwiek kosztow. Innym sposobem - rozwiazujacym wiekszosc problemow ze zdalnym placeniem - jest zrobienie sobie specjalnej karty platniczej (np. w mBanku). Dziala i jest bezpiecznie, a jej numer mozesz rozdawac na lewo i prawo ;-)
Pzdr
PZb

21777
-
-
Posty:137
Rejestracja:3 mar 2004, o 13:49

Postautor: 21777 » 18 paź 2006, o 13:13

Witam ponownie
dziękuje za zainteresowanie i rzeczowe odpowiedzi. Co do bezpłatności zamawianych próbek to 11 euro kosztują koszty wysyłki. Osobiście zadzwoniłem i rozmawiałem z centralą NS, która potwierdziła te koszty (też mi się to wydawało dziwne). Wydaje mi się, że namiar do uniprod będzie strzałem w dziesiątkę-wysłałem zapytanie.
pozdrowienia
Marek

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość