Witam
odnoszę wrażenie, że temat jest skrzętnie omijany przez konstruktorów EP. W roku 1993 pojawił się chyba (mogę się mylić) jeden projekt dotyczący tego tematu i....martwica 13 lat nic. Wiem, że jest to zagadnienie mało popularne i trudne ale warto może by opracować coś mądrego w tej kwestii. Co wy na to ???
Czy to jest pytanie o kit AVT ? własnie... proszę pisać tematy w odpowiednich działach. Dziękuję End
Aktyw Forum
Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.
Sprawdź punkty Zarejestruj sięWzmacniacze antenowe
Moderatorzy:Jacek Bogusz, Moderatorzy
A co ma wspólnego "tranzystor z polskiego sklepu" do udanego koncepcyjnie projektu elektronicznego???Większość wzmacniaczy tv do tzw anten siatkowych to kompletna szmira, nieprzemyślane konstrukcje, (niektóre z potencjometrami montażowymi, które to pr-ki wiadomo jak się będą zachowywać w puszce antenowej)
Myślałem o wykonaniu czegoś na OM2045 Philipsa, banalna aplikacja, liniwość przaktycznie w całym zakresie wzmocnienia. Problem zasadniczo tylko jeden-gdzie to kupić. Znalazłem na e-buy-u za 25$ +10$ wysyłka. Razem 35$. Pytanie czy warto. Czy wzmacniacz na tej kości będzie urządzeniem dobrym, czy może lepiej kupić 20 płytek po 5 PLN na Volumenie do tzw anten szerokopasmowych (siatkowych) i próbować szczęscia eksperymentując. A propos
OM2045 kiedyś w EP był KIT o nr AVT-046 czy może można to jeszcze kupić ???
OM2045 kiedyś w EP był KIT o nr AVT-046 czy może można to jeszcze kupić ???
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość