Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Protel - jaki plik ?

Jaro_elektronika
-
-
Posty:31
Rejestracja:18 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontaktowanie:
Protel - jaki plik ?

Postautor: Jaro_elektronika » 28 cze 2004, o 09:58

Witam Wszystkich !
Ściągnełem z ,,elektrody” program Protel 99SE Trial i przez ,,przypadek” :D usuneła mi go siostra. Jest to program z limitem czasowym i ponowne zainstalowanie programu nic nie da, ponieważ program nie będzie chciał się uruchomić. Próbowałem usunąć wszystkie pliki od Protela które się zainstalowały ( usuwałem w windowsa, InstallShield Installation Informationa ) ale i tak program po zainstalowaniu nie działa. Czy wie ktoś który plik usunąć aby Protel znowu włączał się jak należy ?
Pozdrawiam
Jarosław Łangowski
jarek_langowski@tlen.pl

Awatar użytkownika
Press
-
-
Posty:389
Rejestracja:10 mar 2004, o 16:21
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Press » 28 cze 2004, o 10:55

Myślę, że nie tyle chodzi o plik, co o wpis w rejestrze systemowym. Poszukaj, ale zanim zaczniesz go edytować to zrób kopie rejestru :D . Ale i tak pewnie to nic nie da, bo bardzo ciężko to znaleźć :(

prompt
-
-
Posty:116
Rejestracja:30 sty 2004, o 23:25
Lokalizacja:Bydgoszcz

Postautor: prompt » 30 cze 2004, o 13:29

Proponuję reinstalację systemu, prawdopodobnie będzie szybciej (i będzie okazja by zrobić Norton Ghost'em image'a). I jeszcze coś. Próba grzebania w dacie systemowej powoduje natychmiastowe zablokowanie Protela :)
Niestety, bez "piracenia" nie da się normalnie użytkować Protela ...

Awatar użytkownika
kayto
-
-
Posty:8
Rejestracja:30 kwie 2004, o 11:47
Lokalizacja:Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: kayto » 30 cze 2004, o 13:42

Sprawa jest prosta:
Tylko wpisy w rejestrze(usuwasz te które dotyczą Protela) ale uważej najpierw backup potem kasowanie. Inaczej możesz położyć system i bedzie Cie to drooogo kosztowało :D
Co do
Niestety, bez "piracenia" nie da się normalnie użytkować Protela ...
To nie natym sprawa polega. Bo już samo kasowanie rejestrów to forma hacking'u i jako takie jest nielegalne.
Osobiście jak na warunki domowe i przedewszystkim polskie polecam Eagl'a standardowa licencja to koło 300PLN i to całkowicie wystarcza. Poza tym wersja darmowa działa bez ograniczeń czasowych. Jedynie ograniczono nam ilość warst z 16 do 2 :D i maxymalny rozmiar płytki drukowanej.

prompt
-
-
Posty:116
Rejestracja:30 sty 2004, o 23:25
Lokalizacja:Bydgoszcz

Postautor: prompt » 30 cze 2004, o 15:21

Protel generuje ogromne ilości "śmieci" w rejestrach. Są to kilobajty danych i komuś, kto będzie chciał to ręcznie czyścić mogę jedynie życzyć powodzenia ... Poza tym nie jestem pewien, czy Protel nie znaczy dysku. Musiałbym porozmawiać ze znajomym, kiedyś zcrackował Protela. Zajęło mu to parę tygodni, ale udało się. Zrobił to na własne potrzeby i dla własnej satysfakcji, cracki dostępne w necie (wtedy ich jeszcze nie było) są innego autorstwa.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości